فهرست
طعنه مظلومی به قلعه‌نویی؛ آمده‌ام دربی‌ها را نبازیم
طعنه مظلومی به قلعه‌نویی؛ آمده‌ام دربی‌ها را نبازیم

طعنه مظلومی به قلعه‌نویی؛ آمده‌ام دربی‌ها را نبازیم

آی اسپورت - کبک پرویز مظلومی حسابی خروس می‌خواند. او در زمان مربیگری‌اش در استقلال هیچ کدام از دربی‌ها را نباخت. 4 برد و یک تساوی در جام ولایت حاصل حضور او در دربی‌ها بود. بعد از او امیر قلعه‌نویی به استقلال آمد اما او دو دربی متوالی را واگذار کرد تا آمارش در مقابل پرسپولیس خراب شود. حالا مظلومی که به پرویز سوبله چوبله معروف شده بود بعد از قطعی شدن حضور دوباره‌اش در استقلال در حرف‌هایی که بوی کنایه به قلعه‌نویی می‌داد گفته است:« ما باید سر بازی کُری بخوانیم نه اینجا. در هر صورت آمده‌ایم که در دربی نبازیم.» مشخص است که اشاره مظلومی به دو دربی اخیر است که با شکست استقلال به پایان رسید! 

کد خبر:9402
  ۷  
آی اسپورت
2015-06-21 09:53:36
نظر دهید
۷ نظر
S
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۵۷
سوتی!!!
10.10.3 پس چیه؟!!!!
رضا
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۲۲
واقا باختش یادت نیست
باخت به اون تاریخی و تابلویی رو !!!!!!!!!!!!
ستار
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۲۷
پس میشه بگی اون 3 تای معروفو کی 10 دقیقه 10 نفره خورد
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۴۶
نباخت ؟؟؟؟؟؟
بگم ایمون بیاد؟
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۶
برد 3 بر 2 با گلهای ایمون زاید کو؟ نویسنده کیسه کش به این میگن
مجید
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۶
شک نکنید استقلال را پرویز مظلومی به ورطه نابودی خواهد کشاند--شکی ندارم این انتخاب آغاز پایان-- دود حیدری ها--- در استقلال باشد (این پورحیدری بود که ذوالفقار نسب را بعد از نتایج فاجعه بار خود به استقلال آورد) شاید نقطه پایان نامحمود ورزش !!
یوسف
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۲۷
قشنگ تابلوئه خودتو زدی به اون راه ها! ایمون زاید و توی دروازه! مهدوی کیا از سمت راست حرکت میکنه سانتر مهدوی کیا روی دروازه و گل مساوی! زاید پرسپولیس رو به بازی برمیگردونه! بادامکی میخواد نفوذ کنه یا کار دیگه ای انجام بده خود بادامکی پاسش به زاید و توووی دروازه! توی دروازه و پرویز مظلومی که دیگه رکوردش رو از دست داده! این برد استثنائا به ما تراختوریام چسبید چون هفته قبلش با ظلم آشکار داوری جلوی تراختور برده بودن پرویز کلاه گیس و یارانش!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر