فهرست
مربی برگشتی گسترش روی نیمکت استقلال
مربی برگشتی گسترش روی نیمکت استقلال

مربی برگشتی گسترش روی نیمکت استقلال

آی اسپورت - بازگشت ناگهانی مظلومی به استقلال، بسیاری از هواداران این تیم را غافلگیر کرد. هوادارانی که فکرش را هم نمی‌کردند ناگهان از نام‌هایی مثل منصوریان، اسماتیچ و دونادونی به مظلومی برسند. مظلومی پس از دور اول حضور در استقلال، کارنامه ضعیفی داشت و نتوانست در مس و آلومینیوم موفق باشد. او این فصل برای مدیران گسترش فولاد پیغام فرستاد و حتی با آن‌ها تماس گرفت تا جانشین کمالوند شوند اما مدیران این باشگاه بعد از گرفتن رزومه، حاضر به همکاری با او نشدند. آلومینیوم و مس هر دو تیم آخری که مظلومی روی نیمکت آن‌ها نشست در حال حاضر لیگ یکی هستند. مشخص نیست چرا مدیران استقلال بین همه گزینه‌های داخلی و خارجی، تصمیم گرفتند تیم فصل آینده‌شان را به مظلومی بسپارند.
کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-21 13:02:01
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۰۴
شما لنگیا مثل چی ترسیدین
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۰۸
از وزارت ضد فوتبال هیچی بعید نبود
مجید
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۱۰
پشت پرده این تصمیمات به -غایت فاجعه آمیز--منصور پورحیدری ایست---پورحیدری هم فقط و فقط به فکر --جیب خودش--است هوادار کیلویی چنده!! شاید این انتخاب اغاز راهی در اینده برای استقلال باشه --استقلال بدون پورحیدریها و مظلومی و ......
hasrat ng
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۵۷
آخه عزیز من مس و آلمینیوم در اواسط فصل به مظلومی واگذار شدن. چه طور انتظار دارین که با یه مشت بازیکن چرت و پرت تیم رو تو لیگ نگه داره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر