فهرست
تبعیض وزارت ورزش بین استقلال-پرسپولیس: برانکو آری، استیماچ نه!
تبعیض وزارت ورزش بین استقلال-پرسپولیس: برانکو آری، استیماچ نه!

تبعیض وزارت ورزش بین استقلال-پرسپولیس: برانکو آری، استیماچ نه!

آی اسپورت - هنوز هیچکس از معیارهای وزارت ورزش برای تایید مربیان خارجی خبر ندارد. بر اساس این معیارها، زلاتکو کرانچار که کارنامه موفقی در کرواسی و ایران داشته به اتهام مسائلی اثبات نشده رد می‌شود، برانکو با دستمزد 650 هزار دلاری تاییدیه می‌گیرد اما استیماچ بخاطر دستمزد 300 هزار دلاری به کشورش برمی‌گردد.
مسئولان استقلال بعد از دو روز چانه‌زنی، با استیماچ بر سر مبلغ 300 هزار دلار به توافق رسیده بودند. 150 هزار دلار کمتر از مبلغی که این مربی کروات در مذاکرات اولیه از آن‌ها خواسته بود. با این وجود، وزارت ورزش حاضر نشد این مربی را بپذیرد و او خیلی زود به کشورش برگشت. مبلغ قرارداد استیماچ، کمتر از نصف قرارداد برانکو و پرسپولیس بود. به نظر می‌رسد وزارت ورزش، علاقه‌مند است در همه مسائل ورزشی مستقیما دخالت کند. در حالی که قبلا نشان داده نه تخصص کافی برای این کار دارد، نه مشاورانی که شرایط و حساسیت‌های فوتبال و تفاوت آن با کشتی (ورزش محبوب وزیر) را درک کنند.
کد خبر: 9406
۱ ۱۱  
آی اسپورت
2015-06-21 14:47:39
نظر دهید

۱۱ نظر
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۴۷
چند روز قبل هم یک میلیارد دادن به لنگ تا بدن به برانکو
۱
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۵۱
من لایک کردم اما عددش بالا نرفت ای اسپورت لنگی
۱
علیرضا
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۰۳
متاسفانه 37 ساله که پرسپولیس تیم حکومت بوده و از کمک های بنیاد مستضعفان در دهه 60 تا کمک وزارت صنایع در دهه 70 و کمک های ستاد سوخت و حضور سردارانی مثل غمخوار و رویانیان بگیر تا خدمات بابک زنجانی و دولابی و حمایت ویژه دولت روحانی ولی در نقطه مقابل استقلال توسط انقلابیون به چشم غریبه نگاه شده و دائم حق این تیم پایمال شده ولی خدا رو شکر تیم با ریشه استقلال آبروی فوتبال ایران بوده بر خلاف تیم حکومتی پرسپولیس که همیشه باعث آبروریزی در فوتبال آسیا بوده.
۱
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۴۵
نویسنده ای که دنبال موج راه انداختنی . یادت رفته هرسال گرون قیمت ترین بازیکنای تیم ملی رو کیسه خرید و پارسال هرکی رو خواست آورد . قضیه ی 4 میلیارد فدراسیون برای نکونام یادتون رفته . فتل ترقه که بمب میترکوند به قول خودش از جیب مبارک پدرش خرج میکرد ؟؟ از هاشمی نسب و مومن زاده و یدالله اکبری و مهدی شیری بگیر تا کرار و نکونام و ابراهیمی و اندو و بقیه
حافظه ها هنوز انقدر ضعیف نشده
مشروح
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۳۰
قضیه پول سرکاری بوده چون که افشارزاده قبل جلسه استیماچ با وزارت ورزش با مظلومی به توافق کامل رسیده بود و این خودش نشون میده که از همون اول استیماچ رو نمی خواستند ! ضمن این که خود استقلالیها هم می دونن این وزارت دشمن پرسپولیسه
mokhtal7
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۳
چون اسمش استقلال نیس تاجه همین تاج رفته تو....
۱
محمد
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۰
آهای آدمی که اینو نوشتی خیلی نامردی.مگه تا همین پارسال نبود که بودجه دولت همش مال استقلال بود؟مگه پارسال واسه این که استقلال تو بازی های آسیا بود بازیاشون رو عقب نینداختند؟آیا امسال واسه پرسپولیس ابنجوری کردن؟قضیه کرار رو چی میگی؟با اون مثل پیام رفتار شد؟امسال به استقلال بهترین هیئت مدیره رو دادن تا با آرامش قهرمان بشه ولی نشد ولی یه آدمی رو بالا سر پرسپولیس آوردن که نصف بودجه تیم رو ریخت توی حلق تیم رقیب یعنی استقلال. و آخرش هم کارش به زندان کشیده شد.این داوری هایی که همش به نفع استقلاله رو چی میگین؟پرسپولیس قبل از انقلاب مظلوم بود بعد از انقلاب مظلوم ماند و تا ابد مظلوم خواهد ماند.البته ما از کسی انتظار نداریم چون میدونیم همه ارگان ها دربست در خدمت تیم استقلال هستند.ما پرسپولیسیا غیر از خدا هیچکی رو نداریم.
و کفی بالله حسیبا.
خواهشا تایید کنید.
محمدجواد
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۹
واقعا متاسفم برای سایت شما و سایتایی امثال سایت شما که همیشه از کیسه حمایت میکنین و ضد پرسپولیس کبیز خبر رو درج میکنین و فراموش کردین که رسالت مهم یک سایت ورزشی بی طرفیه.شما اونقدر مطالعه نکردین که بدونین پول براکو رو حاج حسین داد نه وزارت ورزش.
امیدوارم برا اینکه اثبات کنین بی طرفین این نظرو تایید کنین
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۵۹
لنگیا خفه بمیرین که بدون کثافت کاری هیچی نیستین
۱
Mohsen Taei
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۴۶
استقلال فقط با یک مربی خوب خارجی نتیجه میگیرد
Mohsen Taei
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۴۶
استقلال فقط با یک مربی خوب خارجی نتیجه میگیرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر