فهرست
یادداشت ویژه: مظلومی مقصر نیست
یادداشت ویژه: مظلومی مقصر نیست

یادداشت ویژه: مظلومی مقصر نیست

١- این‌که «استیماچ» یک‌شبه دوای درد آبی شد جای بحث دارد؛ کمپینِ او از بلاژ و برانکو تا تیم رسانه‌یی، و از زاگرب تا تهران، فعال بود. و برای جا انداختن استیماچ هارمونی دقیقی داشت. کافی ست نگاهی کنید به سایت‌ها و روزنامه‌های گُل درشتِ ورزشی. ۲- با انتخاب مظلومی، این کمپینِ نوپا اما کارکشته، به جبهه خاموش اما فعالِ امیر پیوست، تا جو را علیه کادر تازه سنگین کند. آن‌ها حتی پیش از شروع فصل، ضرب‌العجل هفته دهم را هم برای «مظلومی» تعیین کرده‌اند. کافی ست نگاهی کنید به سایت‌های گُل درشتِ ورزشی. ۳- این‌که توی فوتبال ایران قحط‌الرجال است، مقصر «پرویز مظلومی» نیست. در شرایطی که حرف دربانِ وزارت ورزش از مدیرعامل و هیات‌مدیره در رو تر است، تئوری سرمایه‌گذاری روی مربی‌های جوان با رزومه‌هاى لاغر جز سقوط آزاد از بالای برج توهم نیست. پس حرفِ نامجو و پاشازاده و ایکس و ایگرگ و حتى منصوریان براى این فصلِ بى سر و سامان، قصه‌بافى ست و باز نگه‌داشتن درهاى پشتى براى امیر. ٤- امیر در استقلال ‬ فقط سرمربی نبود. او تا پیش از پایانِ مفتضحانه فصل پیش، هم مدیرعامل بود، هم هیات‌مدیره، و تا انتخاب اپراتور سایت باشگاه هم نفوذ مى‌کرد. و اینکه آدم‌هاى امیر همچنان مدیونِ نانى هستند که او توى دامن‌شان گذاشته و سر پُست‌هاى خود حى و حاضر اند و مشغول خدمت‌رسانى. ٥- مظلومى بهترین انتخاب نبود. اما براى سیاستى که ٢٠٠هزار دلار، سقفِ فهم‌ش از مربى خارجى ست، «پرویز مظلومى» مردِ یک میلیون دلاری ست.
رامتین جباری
  ۵  
آی اسپورت
2015-06-21 14:55:13
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۰
مزخرف
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۴۶
خاک تو سر قلعه نوعی
اکسل ویتسل
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
بیشترشو درست گفتی ولی خوب بهتر از بودن مافیاست ما گم شدمون در علم روز نیست یه کمی شرافنو انسانیته
رشاد
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۳۱
منتقد قلعه نوعی باشید اما کامنت حاوی توهین را تأیید نکنید دوستان عزیز آی.اسپرت.
انتخاب مظلومی+صالح، با توجه به مشکلات مالی استقلال انتخاب معقولی بود. به خصوص هوشمندی در اضافه کردن مجیدصالح که از بهترین مربیان و طراحان تمرین و استراتژی بازیست. این انتخاب میتوانست امیر را هم از بحران خارج کند که نشد.
اما یک نکته، فقط دشمنان استقلال به دنبال قطبی کردن فضا و به جان هم انداختن افرادند. امیر قلعه نوعی با همه ضعفها، سرمایه مهم استقلال است. مظلومی و پورحیدری همیشه به استقلال کمک کرده اند بی ادعا و طلبکاری. نوبت به مجید نامجومطلق و پاشازاده هم خواهد رسید .ولی این توهم های امثال جناب نویسنده به درد صحبت های داخل مینی بوس ورزشگاه می خورد نه یادداشت تحلیلی.
باید نگاه منتقدانه برای سازندگی داشت، نه عزم انتقامجویی. آقای جباری شما برای کدامیک قلم میزنی؟
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۳۷
با وجود این که میدونم نمیچاپی ولی دوست عزیز مگه همین الان مربی تیم چک که حقوقش تو جام جهانی ۳۰۰هزاردلار بود یعنی بود!!!
حرفای بیمصرف زدن که کنتر نمیندازه!
استاد وقتی امیر قلعه نوعی اومی استقلال هیچ کارنامه ای نداشت ولی بعد یکی دو سال شد پر افتخار ترین مربی ایران!
کی گفته اومدن کسی پاشازاده یا زرینچه باعث پسرفت میشه!؟
مظلومی قراره چی به استقلال اضافه کنه که تا بحال نداشتیم؟با پرستاره ترین تیم شاید کل تاریخ استقلال حتی توان ایجاد موقعیت گل هم نداشت. پس بیجهت از این اقای کلاگیس حمایق نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر