فهرست
فشار هواداران روی عباسی: قلعه‌نویی منتفی شد؟
فشار هواداران روی عباسی: قلعه‌نویی منتفی شد؟

فشار هواداران روی عباسی: قلعه‌نویی منتفی شد؟

آی اسپورت - مدیران تراکتورسازی فعلا قلعه‌نویی را از گزینه‌های فصل بعد تیم‌شان حذف کرده‌اند. حضور قلعه‌نویی در تبریز، بازیکنان مورد نظر تراکتورسازی مثل تیموریان، نکونام و رحمتی را به تهران می‌فرستد. بسیاری از بازیکنان فعلی تراکتورسازی هم رابطه خوبی با قلعه‌نویی ندارند. مشکل بزرگتر از بازیکنان، اعتراض شدید هواداران تراکتورسازی به بازگشت احتمالی قلعه‌نویی بود.
جدی شدن بحث بازگشت قلعه‌نویی به تراکتورسازی، بخش زیادی از هواداران این تیم را حسابی عصبانی کرد. بعد از جدایی قلعه‌نویی از تراکتورسازی، رابطه ژنرال با هواداران متعصب تبریزی تیره و تار شد و تراکتوری‌ها از هر فرصتی برای شعار علیه قلعه‌نویی استفاده می‌کردند. آن‌ها در روزهای گذشته در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های هواداری تراکتورسازی جو زیاد علیه بازگشت قلعه‌نویی راه انداختند و مدیران باشگاه را تهدید کردند در صورت بازگشت او، اعتراض‌های هماهنگی انجام خواهند داد. شماره تلفن عباسی هم روی بعضی شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و پیام‌های زیادی به مدیرعامل تراکتورسازی رسید. عباسی نمی‌خواهد بخاطر یک انتخاب پرحاشیه، روبروی هواداران باشگاه قرار بگیرد.
کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2015-06-21 17:35:42
نظر دهید

۶ نظر
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۸
تراکتور و هوادارای اندکش پشیزی نمی ارزن
علیرضا
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۴
ترک ها خودشون می برن و می دوزن.تبریز طلا هم بشه امیر اونجا نمیره چون از هوادارانی که فوتبال رو نمی فهمن نفرت داره.
ناشناس
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۶
قلعه نویی دیگه مثل سری قبل فریب نمی خوره برای این جماعت بی شعور شخصیت و آبرو بخره.یه تیم دسته دومی رو تبدیل به قطب فوتبال ایران کرد ولی جز فحش و ناسزا از پان ترک ها چیزی ندید.
یوسف
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۳۰
امیرخانتون مال خودتون آبرو نذاشت واستون تو تهران سه بازی پشت سر هم 9 به سه باختین! اینجا واسه خائن ها جایی نیست! سوزش کیسه کشا قابل درکه. برید با پرویز کلاه گیس حال کنید
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۰۱
چه خود جوش... ای اسپورت هیچ نظری از تراختور تایید نکرده و همش فحاشی به ترک ها تایید شده... بایدم از عزت ترک ها بسوزین..
تورکهای رشت
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۰۶
تا حالا نشده یه خبر بنویسین که تراکتور و هواداران میلیونی اون تو قسمت مثبتش باشن.
شرف خبرنگاری و قلمتون. به پول می فروشین.
تراکتور با هواداراش یه طرفن تلویزیون و رادیو و روزنامه همه عوامل فدراسیون با سایتهای در پیتی مثل شما یه طرف. بچرخ تا بچرخیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر