فهرست
شوک بزرگ: قلعه‌نویی امروز یا فردا سرمربی تراکتورسازی می‌شود؟
شوک بزرگ: قلعه‌نویی امروز یا فردا سرمربی تراکتورسازی می‌شود؟

شوک بزرگ: قلعه‌نویی امروز یا فردا سرمربی تراکتورسازی می‌شود؟

آی اسپورت - با دور شدن تونی اولیویرا از نیمکت تراکتورسازی، قلعه‌نویی به این باشگاه نزدیک‌تر شده است. مدیران تراکتورسازی پیشنهاد مالی‌شان را برای تونی فرستاده‌اند. رقم این پیشنهاد، فاصله زیادی را رقم خورد نظر تونی دارد. تونی بلافاصله بعد از دریافت پیشنهاد مالی تراکتوری‌ها آن را رد کرده اما مدیران این باشگاه تبریزی هم حاضر به افزایش قیمت پیشنهادی‌شان نیستند. قرار است تونی، امروز جواب نهایی خود را به تراکتورسازی بدهد. جوابی که با توجه به اختلاف قیمت دو طرف بعید است مثبت باشد.
در همین شرایط، تراکتوری‌ها با قلعه‌نویی به توافق اولیه رسیده‌اند و حمایت بعضی اعضای هیات مدیره از سرمربی فصل قبل استقلال، باعث شده فشار و مخالفت هواداران هم نتواند جلوی نزدیک شدن قلعه‌نویی به نیمکت تراکتورسازی را بگیرد. اگر پرونده تراکتورسازی و تونی امروز بسته شود، بلافاصله تراکتوری‌ها برای نهایی کردن توافق با قلعه‌نویی اقدام می‌کنند. قلعه‌نویی لیست خریدش را هم به تراکتورسازی داده و تایید باشگاه را گرفته است.
کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2015-06-22 06:23:48
نظر دهید

۶ نظر
mehrdad
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۲۴
دارن جواب خوش حدمتیشو تو بازی با استقلال میدن. چه اشکالی داره؟ تونی هم که دیگه راهشو یاد گرفته. الان نمیاد تا دوباره وقتی کار تراکتور گره خورد با هر مبلغی که دوش داشت پاشه بیاد.
TiraXtor
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۵۳
ey vaaaaaaay bad bakht shodim Gale moorqi miad vaaaaaaaay
بهرام
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۵۰
نمیدونم اینها کی براشون درس عبرت میشه چنبار ادم یه راه رو میره؟
هر سال به حرف تماشاگر ها توجهی نمیشه و تونی رو نمیارن ولی تو وسط راه مدیر عامل میره و تونی بر گردونده میشه و اکثرا هم بازیکن ها به ریتم بازیی که تونی میخواد نمیخورن!
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۲۰
تبریز را روی سر عباسی و قلعه مرغی خراب میکینم
-
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۵۹
لعنت به تو لعنت به شما لعنت به همتون (رفته با اجرلو شام خورده طبق نوشته سایت سه تراختور رسیده بهش)
تی تی
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۲۰
از هیئت مدیره تراکتور خواهش میکنیم ، برای یک بار هم شده تیم توسط تونی بسته شود ، مطمئن باشید تونی جواب اعتماد شما را میده .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر