فهرست
یادداشت:‌ ای کاش والیبال هم "کواچی پور" داشت !
یادداشت:‌ ای کاش والیبال هم "کواچی پور" داشت !

یادداشت:‌ ای کاش والیبال هم "کواچی پور" داشت !

بی شک شبکه سوم سیما با برنامه توپ و تور به تهیه کنندگی بهزاد کاویانی هیچ گاه لیاقت پوشش زنده رقابت سروقامتان ایران برابر قهرمان لیگ جهانی را نداشت. وقتی شاگردان کواچ در حال خلق شگفتی هستند، وقتی از تکرار شگفتی هراسی ندارند، یعنی حماسه رقم خورده است و هنر رسانه ثبت نوستالژیک این حماسه است؛ همان گونه که حماسه "ملبورن" را همه با صوت "جواد خیابانی" و آن ترکیب ستودنی "غزال تیزپای آسیا" به یاد می آورند، همان گونه که حماسه "بلوهوریزنته" را همه با صوت "عادل فردوسی پور" و آن جمله تاریخی "چقدر خوبیم ما" در ذهن مرور می کنند، همان گونه که آلبوم قهرمانی کشتی را با صوت لهجه دار "هادی عامل" و توصیف های پهلوانانه او مثل "خسته نباشی پهلوان... خدا قوت قهرمان..." ورق می زنند. چقدر خوب بود برای والیبالی که امروز استاندارد جهانی بر پیشانی اش داغ شده است، حداقل یک رسانه چی از جنس عادل فردوسی پور داشتیم تا بتوانیم روی نبوغ کلامش حساب باز کنیم تا دیگر غرلندهای محتشمیان بر سر "سرمربی پیروز" خاطر معلق در آسمان هفتم ما را مکدر نکند و حماسه را با گره زده به زحمات "میراث دار احمدی نژاد" در خیابان سئول لوث نکند ... ای کاش عادلی بود که با نیش های از شرق تا غربش پدیده سانسور را محکوم کند و به گرفتن حق طبیعی دختران برای ورود به ورزشگاه واکنش نشان دهد ... ای کاش برای ثبت حماسه پسران کواچ همچنان آویزون جمله تاریخی "چقدر خوبیم ما" نبودیم !

کاظم ملک‌پور دهکردی
  ۱۰  
آی اسپورت
2015-06-22 11:14:19
نظر دهید

۱۰ نظر
هوشنگ
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۱۰
هیچ وقت "چقدر خوبیم ما" کیروشی پور یادم نمیره!

کاش هر روز صبح با این جملش بیدار میشدم ...
-
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۸
شکلی دوست خوب شما
عماد
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۲۳
دلیل خوب بودن والیبال، نبودن امثال شما ها و فردوسی پور تو اونه.... خدا رو شکر که روش زووم نیستید.
استاد
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۸
حماسه ی بلوهوریزنته ؟!! خدایا چرا ما مردم این قدر بدبختیم بازی را که نود دقیقه دفاع کردیم آخرش هم باختیم را میگن حماسه
تا این طرز تفکر تو ایرانهست جهان سومی باقی می مونیم
saeid
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۰۰
کاشکی داشتیم یه گزارشگر یا مجری ای در حد عادل تا انتقاد های بده گزارشگرانمون رو که از کواچی که همه کار برای برد و خوشحالی ما مردم میکنه راحت شیم (البته واقعا صدای اقای محتشمیان زیباست ولی انقدر انتقاد های بی موقع و بد از سرمربی تیم ملی انجام میدهند که باعث عصبانیت و ناراحتی مردم میشود)
باید به فکر افرادی باشیم که بتونند با گزارش های خود و حتی اگر با مربی یا شخصی دیگر در تیم ملی مشکل دارند از انها حمایت و از راه دور هم انرژی مثبتی برای انها بفرستد
بیاییم از این تیمی که ایران و ایرانی را در جهان سربلند کرده انتقاد های الکی انجامم ندهیم و با حمایت خودمان باعث خشنودی و بالا رفتن انگیزهشان شویم
اشکان
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۴۹
بسیار خوب و عالی!ممنوعیت ورود بانوان به استادیوم ها یک گام روبه عقب برای فرهنگ جامعه و مایه ی شرمندگی ایرانیان است.
علیرضا
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۵۶
اتفاقا نبود کی روشی پورها باعث رشد والیبال شده.افرادی که مثل بختک جان فوتبال افتادن و به خاطر درصد و علائق باشگاهی فوتبال مملکت رو نابود کردن.
-
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۴۱
خداروشکرمیکنیم که والیبال افرادی مثل فردوسی پور نداره
-
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۳۱
میشه بفرماییناین همه مدت که کیروشی پور تو فوتبال حضور داشته چه پیشرفتی حاصل شده ؟
-
جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۵۱
بهزاد کاویانی بهترین مجری سیماست ما در والیبال نیازی به حاشیه سازی کثیف از نوع فوتبال نداریم یک جوان پاک و بی آلایش و دوست داشتنی به بهترین شکل ممکن مسابقات رو پوشش میده و مثل فردوسی پور دنبال حاشیه های بیدلیل نیست حالا که برنامه های والیبال رو به این سطح رسونده رسونده سر وکله آدمایی مثل شما پیدا شده چیه بوی پول به دماغتون خورده؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر