فهرست
روایتِ اولین حاشیه تیم کواچ/ وداع احتمالی با ظریف
روایتِ اولین حاشیه تیم کواچ/ وداع احتمالی با ظریف

روایتِ اولین حاشیه تیم کواچ/ وداع احتمالی با ظریف

آی اسپورت- شکستِ چهارم در لیگ جهانی و ناکامی دوباره برابر لهستان، فضای اطراف تیم ملی والیبال را ملتهب کردند و آرامش را برای چند روز از تیم بوبان گرفتند. در همان مقطع بود که ناگهان خبر بازگشت فرهاد ظریف به ایران منتشر شد و مرندی به جای او به کازان رفت تا از آزمون بزرگ‌اش برابر روسیه سربلند بیرون بیاید. دو پیروزی استثنایی برابر روسیه اما فضا را تلطیف کردند و همه چیز بار دیگر برای تیم ملی والیبال ایران آرام شد.


در بازگشت تیم ملی به ایران، مصدومیت فرهاد ظریف برطرف شده بود اما کواچ دیگر از او برای بازی در تیم ملی دعوت نکرد تا اولین حاشیه پیرامون تیم این مربی شکل گرفته باشد. اتفاقی غیرمنتظره برای والیبالی که در همه این سال‌ها، بی سروصدا پیشرفت کرده و سوژه چندانی برای کاسبان دعوا فراهم نساخته است. حالا گروهی از اختلاف ظریف و معروف حرف می زنند و عده دیگری نیز رابطه لیبروی درخشان این سال های تیم ملی را با کواچ، شکرآب شده می دانند. خود ظریف اما همه این حرف و حدیث را تکذیب می کند و به گفته خودش همچنان از دلیل دعوت نشدن‌اش به تیم ملی باخبر نیست.


اگر قرار به تداوم دعوت نشدن ظریف به تیم ملی است، بهتر خواهد بود که این بازیکن در یکی از بازی های ایران در سالن آزادی مورد تقدیر قرار بگیرد و از تیم ملی خداحافظی کند تا وداع با او، سروشکل به مراتب بهتری داشته باشد. در غیر اینصورت، والیبال تصویری شبیه فوتبال به مخاطبان پرامید این روزهایش نشان داده و این هرگز خبر خوبی برای این رشته آرام ورزشی نیست!


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-22 12:12:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر