فهرست
روزهای نگران کننده تراکتور/ ادینیو برنمی گردد!
روزهای نگران کننده تراکتور/ ادینیو برنمی گردد!

روزهای نگران کننده تراکتور/ ادینیو برنمی گردد!

آی اسپورت- آقای گل رقابت های لیگ پانزدهم، هواخواهان زیادی در بین تیم های لیگ برتری دارد. تراکتوری ها به دنبال تمدید قرارداد با لوسیانو ادینیو هستند اما همانند تابستان گذشته، نام او در اطراف باشگاه های سرخابی پایتخت نیز شنیده می شود. علیرغم این پیشنهادها، به نظر می رسد ادینیو فصد دارد فوتبال اش را در لیگ قطر ادامه بدهد. او همانند بسیاری از بازیکن های خارجی دیگر این سال های فوتبال ایران، از «مشکلات خانوادگی» به عنوان توجیه برنگشتن به تیمی استفاده می کند که هواداران اش علاقه بسیار زیادی به او پیدا کرده اند.

در روزهای نامشخص بودن وضعیت تونی، جدایی ادینیو ضربه مهلکی به پیکر تراکتورسازی است. حالا پیکان انتقادات در این باشگاه متوجه مدیرعامل تیم است. مردی که در یک روز با 16 بازیکن مذاکره می کند و در 16 روز، یک بازیکن برای تیراختور نمی خرد!

کدخبر:9405
  ۵  
آی اسپورت
2015-06-22 13:40:40
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۸
معلومه با وجود عباسی در راس باشگاه, قائله رو خواهیم باخت چون او با تمام وجود خواهانه رشد و موفقیته این تیم نیست و به نوعی ثابت شد بر همگان که از ترک جماعت کینه داره و اینک سوال من و خیلیای دیگه اینه اقای رئیس هیات مدیره چرا با وجود افراد لایق و دلسوز و فوتبالی این افراد باید برای تیمه محبوبه ملیونها ادم تصمیم بگیرن چرا اعتماد مردمو خدشه دار میکنین شما به خوبی میدانستید نه مردم راضی به انتخابه ایشون بودن و نه ایشون لایقه و دارای صلاحیت برای این پست
تی تی
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۹
روزهای نگران کننده برای اس اس و پس پس هستش با انتخاب مظلومی و برانکو .
-
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۹
ای اسپرت گیر دادی به این عباسی
تی تی
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۰۳
عباسی هدف اول وآخرش بومی زدایی تیم وتخریب تیمه ....... ملت همچنان بخوابن
ممد تراکتورچی
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۳۹
روح ادینهو از این شایعه ها خبردار نیست، ایشان قبل از رفتن به مرخصی اصرار برای تمدید داشتو میگفت ماموریت نا تمام در تراکتور دارم که باید به سرانجام برسانم، پس به این شایعات توجه نکنید ، تا انجایی که در جریان هستم 99 درصد امسال ادینهو با تراکتور خواهد ببود.یه روز میگن به قطر میره یه روز میگن با خانم اش مشکل داره امروز هم میگن به استقلال میره.اینها همه کار مخالفان تراکتور هست ، زیاد توجه نکنید به این حرفها..تنها موردی که میتونه از بازگشت ادینهو جلو گیری کنه و مانع اومدن اش بشه کمیته اخلاق بابت خالکوبی این بازیکن میتونه بشه.که اون هم حل شدنی هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر