فهرست
ماتئوس: با افت اوزیل، کروس می تواند جای او در تیم ملی را بگیرد
ماتئوس: با افت اوزیل، کروس می تواند جای او در تیم ملی را بگیرد

ماتئوس: با افت اوزیل، کروس می تواند جای او در تیم ملی را بگیرد

آی اسپورت-  لوتار ماتئوس رکورددار حضور در جام های جهانی و بیشترین بازی ملی در آلمان معتقد است با توجه به افت شدید اوزیل در آرسنال جایگاه او در تیم ملی توسط تونی کروس تصاحب خواهد شد.

قهرمان جهان در سال 1990 معتقد است اگر او جای یوآخیم لوو در تیم ملی آلمان سرمربی بود، درخشش های کروس در مقابل با افت شدید اوزیل او را برای بازی دادن به ستاره بایرن وسوسه می کرد.

ماتئوس در آستانه ی دیدار دوستانه ی تیم ملی آلمان مقابل شیلی می گوید:" اگز اوزیل در بهترین شرایط خود باشد می تواند به تیم ملی کمک کند اما نمایش های اخیر شک و تردیدها در مورد او را افزایش می دهد اگر من در تیم ملی مسئولیت داشتم مطمئنا دوست داشتم از بازیکنی مانند کروس به جای اوزیل در ترکیب استفاده کنم."

اوزیل تابستان گذشته با مبلغ 42.2 میلیون پوند راهی آرسنال شد اما او در نیم فصل دوم نتوانست شایستگی هایش را به معرض ظهور بگذارد تا انتقادات زیادی بر نحوه ی عملکرد او وارد شود.

گونتز نتزر افسانه ای نیز در مورد اوزیل می گوید:" اینکه رهبری تیم در خط میانی را به اوزیل بسپاریم برای سبک بازی او مناسب نیست شما نمی توانید از او انتظار داشته باشید که آزادانه در تیم بازی کند و به رهبری تیم نیز بپردازد. او از یک شخصیت عالب برای رهبری تیم بی بهره است."

     
آی اسپورت
2014-03-04 19:26:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر