فهرست
کفاشیان: گل محمدی برای حضور در نیمکت تیم ملی اعلام آمادگی کرده است
کفاشیان: گل محمدی برای حضور در نیمکت تیم ملی اعلام آمادگی کرده است

کفاشیان: گل محمدی برای حضور در نیمکت تیم ملی اعلام آمادگی کرده است

آی اسپورت- علی کفاشیان عصر امروز و در حاشیه دیدار استقلال و تیم ملی جوانان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. وی در مورد احتمال حضور یحیی گل محمدی روی نیمکت تیم ملی گفت: گل‌محمدی از مربیان شایسته و خوب فوتبال ایران است او نسبت به حضور در تیم ملی اظهار تمایل کرده و ما این موضوع را به کی‌روش اعلام کردیم به هر حال نظر نهایی با کارلوس کی‌روش است البته کارلوس کی‌روش به هیچ وجه زیر بار توصیه نمی‌رود گل‌محمدی مربی است که از لحاظ اخلاقی، فنی و مدیریت مورد تأیید است و اگر کی‌روش تصمیم بگیرد از او استفاده می‌کند و یا اینکه افراد دیگر را مدنظر قرار می‌دهد. 

آخرین وضعیت تیم ملی امید و وینگادا؟! آیا ژوران ویرا گزینه ی کی روش است؟!

نمی‌دانم چه کسی گفته کی‌روش ویرا را برای تیم ملی امید معرفی کرده است این مسئله را نشنیدم. ما به دنبال انتخاب مربی هستیم که در رده جوانان امید و بزرگسالان کار کرده باشد این خصوصیات در وینگادا جمع است و در تلاش هستیم او را به تیم ملی بیاوریم. 70 الی 80 درصد این مسئله نهایی شده و اگر نتوانیم او را به تیم ملی بیاوریم سپس به دنبال گزینه‌های داخلی و خارجی دیگر می‌رویم.

جدایی امید نمازی؟! 

کی‌روش از این مسئله ناراحت بود و حق هم داشت دو، سه ماه از قرارداد سه ساله امید نمازی باقی مانده بود و او به یکباره جدا شد به هر حال او به اندازه خودش کمک می‌کرد باید در این ارتباط تفاهم می‌شد نه اینکه یک روز قبل نامه‌ای بنویسد و اعلام جدایی کند ما با این مسأله مخالف بودیم اما او بعد از اینکه رفت تازه ایمیل جدایی داد.

نمازی هم مثل سیموئز مشکل خانوادگی داشته؟!

کاری به این مسائل ندارم اما نمازی باید بداند که اگر قصد جدایی دارد باید تفاهم صورت بگیرد او حق و حقوق خود را به طور کامل گرفته و حقوق آینده خود را نیز می‌خواست او باید یاد بگیرد که اگر در آمریکا هم تیمی را تحت هدایت گرفت برای رفتن به باشگاه دیگری باید با باشگاه تحت قرارداد خود تفاهم کند نه اینکه به یکباره جدا شود.

     
آی اسپورت
2014-03-04 19:18:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر