فهرست
استتوس: مردی که از بردهای والیبال ناراحت است
استتوس: مردی که از بردهای والیبال ناراحت است

استتوس: مردی که از بردهای والیبال ناراحت است

در این روزها که تیم ملی با بردهای پیاپی دل ملت ایران را شاد کرده است، گویی عده‌ای از این ‌پیروزی ها نه تنها خوشحال نیستند، بلکه به طور کاملا واضح سعی در تخریب کادر فنی تیمی را دارند که در چهار بازی گذشته بهترین بازی والیبال رو به نمایش گذاشت.
بار اول یا دوم نیست که گزارشگر صدا و سیما به طور مستقیم کادر فنی و به خصوص سرمربی تیم را کوچک می‌شمارد و سعی در تخریب تیم دارد. هنوز لیگ جهانی پارسال را فراموش نکرده‌ایم که این این گزارشگر محترم بعد از تنها ۲ شکست دیواری کوتاه‌تر از جوان آینده‌دار والیبال ایران یعنی میلاد عبادی‌پور پیدا نکرد و موجی از انتقادها را به سمت تیم ملی و این بازیکن فرستاد و این هم امسال که پس از 4 پیروزی پیاپی مقابل ۲ ابرقدرت والیبال دنیا باز هم دست از انتقاد از تیم بر نمیدارد.

حرف ما این هست آقای محتشمیان درست هست که شما کارشناس و مربی‌ والیبال بوده و هستین ولی‌ کدام گزارشگر یا کارشناس رو سراغ دارین که در اوج خوشحالی ملت مدام در هنگام بازی دست به انتقاد میزند و کام خوشحالی مردم رو تلخ می‌کند؟ آقای محتشمیان، این تیم بزرگ‌تر از این‌است که با حرف‌های امثال شما خراب شود و همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهد و این شما هستید که با تلاش‌های مستأصلانه خود برای تخریب تیم، خودتان را تخریب می‌کنید.
ادمین صفحه ایران والیبال در فیس‌بوک
     
آی اسپورت
2015-06-22 15:36:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر