فهرست
کامنت منتخب کاربران:‌ چرا در امریکا راه ندادند ما ببریم؟
کامنت منتخب کاربران:‌ چرا در امریکا راه ندادند ما ببریم؟

کامنت منتخب کاربران:‌ چرا در امریکا راه ندادند ما ببریم؟

«من احساس می‌کنم آقای انصاری فقط خواستند تحلیلی بنویسند که احساسات عمومی‌ رو تحریک کنه و من تحلیل ایشون رو وزین نمی‌بینم. اول اینکه سیاست پینگ پنگ به خیلی‌ وقت پیش برمیگرده و الزاماً چیزی که چهل و چند ساله قبل کار کرده الان دیگه کار نمیکنه. دوم اینکه حتی اگه بپذیریم سیاست پینگ پنگ کار میکنه هنوز، دیدار والیبال ایران و آمریکا اولین دیدار ورزشی دو کشور نبوده و قبل از این کشتی‌ آمریکا بار‌ها به ایران اومده. سوم اینکه فرض کنیم که آمریکایی‌ها با این سیاست به ایران اومدن حالا چرا باید ببازن اونم ۳-۰؟ اگه ما رو میبردن آیا ما متنفر میشودیم ازشون؟ ضمنا مگر آمریکا در مذاکرات اتمی‌ در موضع ضعف قرار داره که بخواد با باختن بازی به ما باج بده؟ اگه تحلیل آقای انصاری درسته چرا پس تو آمریکا هر دو تا بازی رو بردن و ما بدون امتیاز از آمریکا برگشتیم؟ چهارم آقای انصاری رو ارجاع میدم به مصاحبه سعید معروف که کاملا این پیشبینی‌ رو کرده بود که آمریکا در خارج از خونه دچار مشکل خواهد شد به دلیل اختلاف ساعت بسیار زیاد و سفر طولانی‌. این درست مشکلی‌ بود که بچه‌های ما هم در آمریکا داشتن. پنجم شما فکر می‌کنین مذاکرات اتمی‌ چقدر اهمیت داره واسه مردم و بازیکنهای آمریکا که تن‌ به چنین کاری بدن؟ نکنه فکر کردین آمریکا هم کره شمالی هست که رهبر کشور دستوری بده و همه باید اطاعت کنن؟ شما اگر یه سر سوزن مکانیزم مدیریت ورزش رو در غرب میدونستید حتی چنین چیزی به ذهن شما خطور نمیکرد. در انتها بابت لغتی که استفاده می‌کنم پیشا پیش عذر خواهی‌ می‌کنم، آقای انصاری در کشوری که مطبوعات آزاد وجود داره از این غلط‌ها نمی‌شه کرد»
  ۵  
آی اسپورت
2015-06-22 15:58:01
نظر دهید

۵ نظر
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۱۷
خیلی تابلو بود که اونا دارن ما رو بازی میدن. خیلی تابلوووو. خودشون باختن برای عوام فریبی. حتی اب هم نخوردن قبل از افطار... بیدار شوید
خطاب به دانیال
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۳۶
"در کشوری که مطبوعات آزاد وجود داره از این غلط‌ها نمی‌شه کرد " جناب دانیال برو یکم از منابع خارجی درباره آزادی مطبوعات در آمریکا تحقیق و مطالعه کن تا ببینی آیا واقعاً "آزادی در مطبوعات " وجود داره !!؟
لطفا یاد بگیریم حقیقت جو باشیم و احساسی نشویم!
موفق باشید
Danial
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۴
تشکر از ای‌ اسپرت راستش سورپرایز شدم از اینکه کامنت من چاپ شد. راستش زیاد اهل بحث کردن و خصوصا القا نظر خودم به دیگران نیستم اما جمله کوتاهی‌ عرض کنم در جواب دوستی‌ که من رو به مطالعه راجع به آزادی مطبوعات در آمریکا و پرهیز از احساساتی‌ شدن دعوت کردن. در جواب عرض می‌کنم دوست عزیز به استانداردهای آزادی مطبوعات حتما توجه کنید. من هم با شما موافق هستم که در غرب هم آزادی ۱۰۰% وجود نداره واسه همین هم راجع بهش بحث و صحبت میشه و تلاش میشه که این دایره آزادی بازتر و بازتر بشه اما حقیقتش بحثی‌ که در غرب راجع به عدم آزادی مطبوعات هست از نظر استاندارد و سطح اصلا قبل مقایسه با خیلی‌ از کشورها نیست. شاید در غرب ۱۰% موارد و اون هم نه اصلا در حوزه ورزش خط قرمز باشه اما در موردی مثل این بازی والیبال اگر چیزی روشن بشه به شما قول میدم خوراک ۶ ماه بحث در مطبوعات خواهد بود.
-
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۲۱
بابا چه حقیقتی؟ حقیقت اینه که ما دو مسابقه ی والیبال داخل خونه ی خودمونو بردیم! این حرفا چیه میزنید شما ! دائی جان ناپلئون ها ! واقعا شرم آوره که برد ایرانو با این حرفای مسخره زیر سوال ببرید !
ما قبلن هم سابقه ی برد آمریکا رو داشتیم ،،،مگه قدرت تیم والیبالمون مثل 10 قبله که حتی برد چین و ژاپن واسمون آرزو باشه؟
-
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۲۲
دوست عزیز حقیقت جویی با دائی جان ناپلونی بودن خیلی فرق داره!
مرسی از دانیال عزیز بابت کامنت خوبشون ! و فقط میشه به تفکر بعضی از دوستان لبخند ملیحی زد و بعد از اون اشک ریخت !بابت اینکه در سال 1394 هنوز آدم هایی با همچین طرز تفکری در جامعه ی ما وجود داره ! اشک بخاطر وجودشون نیس،این یه چیز طبیعیه و چون ماهیت اجتماع همین تکثر بودنشه ! اشک بخاطر زیاد بودن همچین آدم هایی در جامعه ی ماست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر