فهرست
پروژه‌ای که شکست خورد: مثلث طلایی ادینیو، آندو و رحمتی در تبریز
پروژه‌ای که شکست خورد: مثلث طلایی ادینیو، آندو و رحمتی در تبریز

پروژه‌ای که شکست خورد: مثلث طلایی ادینیو، آندو و رحمتی در تبریز

آی اسپورت - تونی اولیویرا که پیش از ترک تبریز فکرش را هم نمی‌کرد پروسه برگشتنش پیچیده شود، قبلا از سفر به پرتغال لیست بازیکنانی که می‌خواست فصل بعد هم در تراکتورسازی بمانند را به باشگاه داده بود. ادینیو، آندو، ایرانپوریان، حمودی، نریمان جهان، ثاقبی، بایرامی، فرید کریمی، عشوری، خلیل‌زاده میرهانی هاشمی و فردین عابدینی بازیکنانی بودند که تونی برای فصل آینده هم به آن‌ها نیاز داشت و اسامی مثل کامدار هم در لیست دوم قرار گرفته بودند تا در صورت ناکامی در جذب بازیکنان جدید به تیم برگردند. مهمترین اهداف تونی در نقل و انتقالات حفظ ادینیو و آندو و خرید رحمتی بودند. سه بازیکنی که با ورود قلعه‌نویی جایی در تراکتورسازی نخواهند داشت. ادینیو می‌خواهد به قطر برود و دو بازیکن دیگر هم رابطه نامناسبی با سرمربی سابق استقلال دارند.
کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-06-22 16:32:21
نظر دهید

۳ نظر
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۱۸
عباسی بی شرف برنامه نابودی تراختور رو به خوبی داره اجرا میکنه
یاسرمحبوبی
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۱۹
شما چرا هی اصرار دارین رحمتی رو میفرستین اینور اونور؟ رحمتی سالی که از سپاهان جدا شد گفت که بخاطر پسرم از سال بعد مجبورم در تهران بازی کنم، یعنی پارسال نمیتونست به تیمی بهتر از پیکان بره؟ ضمنا اگه قلعه نوعی بره تبریز به نظر شما تیموریان و رحمتی باهاش میرن تبریز؟ محاله
تی تی
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۵۰
هر چقدر مینویسید ، بنویسید ، قلعه نویی نمیاد ، تونی ماندگار هستش ،تونی مربی سویا ، بنفیکا ، بوردو. الاتحاد بوده ، قلعه نویی حای در تراکتور واسش نیست .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر