فهرست
باورنکردنی: استقلال، منصوریان را نخواست!
باورنکردنی: استقلال، منصوریان را نخواست!

باورنکردنی: استقلال، منصوریان را نخواست!

آی اسپورت- بیانیه ای که علیرضا منصوریان وعده اش را داده بود، سرانجام با یک هفته تاخیر رسانه ای شد تا زوایای پنهان یکی از پیچیده ترین ماجراهای چند ماه اخیر فوتبال ایران آشکار شود. آنطور که از متن نامه علیمنصور برمی آید، اوضاع آنطور که از بیرون تصور می شد، نبوده و بقای این مربی در نفت، علاوه بر قرارداد داشتن با این باشگاه، دلایل دیگری نیز داشته است. دلایلی که به اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال مربوط بوده اند.


مربیگری در استقلال، تنها دلیل روی آوردن به مربیگری برای منصوریان بوده است. او با اشاره به این نکته در نامه اش، فاش می کند که به استقلال برنامه 3 ساله داده و بعد از فینال جام حذفی و ابراز تمایل نجف نژاد، مذاکرات اش با این باشگاه جدی تر شده است. او حتی با افشارزاده نیز مذاکراتی طولاتی داشته و برنامه اش را ارائه کرده است. کلیدی ترین بخش بیانیه منصوریان درست از همین جا آغاز می شود. از جایی که او ادعا می کند:«دلیل استقلالی نشدن من، ریشه در تفکرات اعضای تصمیم ساز باشگاه داشت!».


بر اساس ادعای منصوریان، گروهی در هیات مدیره استقلال با انتخاب او موافق نبوده اند و تاکید داشتند که این مربی «پختگی لازم» را ندارد و به همین خاطر بوده که باشگاه به سراغ گزینه های دیگری رفته است. این در حالی ست که تا به امروز تصور می شد ادامه همکاری منصوریان با نفت، به دلیل مخالفت مدیران باشگاه زرپوش با جدایی او رقم خورده باشد!


حالا دیگر واضح است که استقلالی ها منصوریان را پس زده اند تا به پرویز مظلومی برسند.راه استقلالی شدن منصوریان و رسیدن او به رویایش اما هنوز بسته نیست و او در سال های پیش رو شانس حضور در این باشگاه را به دست خواهد آورد. خدمت یا خیانت؟ سال های پیش رو نشان مان می دهند تصمیم هیات مدیره استقلال چه تاثیری روی آینده مربیگری منصوریان داشته است.

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-22 16:09:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر