فهرست
اسکولاری: روی 95 درصد از ترکیب برزیل مطمئن هستم
اسکولاری: روی 95 درصد از ترکیب برزیل مطمئن هستم

اسکولاری: روی 95 درصد از ترکیب برزیل مطمئن هستم

آی اسپورت- وی می گوید با وجود اطمینان از 95 درصد از ترکیب نهایی تیمش درهای تیم ملی هنوز بر روی بازیکنان باز است.

سلسائو قرار است چهارشنبه در دیداری دوستانه برابر تیم آفریقای جنوبی در ژوهانسبورگ به میدان رود و آن در راه آماده سازی برای جام جهانی پیش رو در تاستان هستند در حالی که بازیکنان زیادی به دنبال قرار گرفتن در لیست تیم ملی هستند.

فرناندینیو هافبک تیم منچستر سیتی و مدافع راست تیم بایرن مونیخ دو چهره ی جدید میان لیست جدید اسکولاری هستند.

او که جام جهانی 2002 را برای برزیل به ارمغان آورده در جمع خبرنگاران گفت:«سال 2002 را به یاد بیاورید. من بازیکنانی را انتخاب کردم که تا آن زمان با من بازی نکرده بودند.»

«رونالدینیو هرگز با من بازی نکرده بود. کاکا فقط در آخرین بازی بود. هرکسی که بازی می کند موقعیت دارد. این اولین باری است که منم با فرناندینیو و رافینیا دیدار می کنم و آن ها باید کل مسابقه را به میدان بروند. چرا که این بازی به چنین بازیکنانی نیاز دارد.

«من تقریبا گروهم را انتخاب کرده ام. من باید تشخیص بدهم چه کسی با دیگران متفاوت بازی می کند و او را به تیمم اضافه کنم. این تیم من است. من 95 درصد شاید هم 90 درصد از آن را انتخاب کرده ام.»

این مربی سپس در مورد نیمار صحبت کرد و گفت من از او بیش تر از چیزی که تاکنون نشان داداه انتظار ندارم.

«من می خواهم نیما همونطور که بوده بازی کند. او عالی است و من انتظار بیشتری ازو ندارم. وقتی او با مربی با کیفیتی مثل تاتا مارتینو کار می کند این برای او یک موهبت است. امیدوارم همانطور که با برزیل کار می کرد ادامه دهد.»

     
آی اسپورت
2014-03-04 21:12:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر