فهرست
ناراحتی استیماچ از عدم توافق با استقلال: این نتیجه فوتبال سیاسی است
ناراحتی استیماچ از عدم توافق با استقلال: این نتیجه فوتبال سیاسی است

ناراحتی استیماچ از عدم توافق با استقلال: این نتیجه فوتبال سیاسی است

آی اسپورت - ایگور استیماچ از ماجراهای تهران شدیدا ناراحت است. گزینه سرمربیگری استقلال که در سفر به کشورمان با بهرام افشارزاده و همکارانش دیدار کرده و به توافق رسیده بود، یکدفعه متوجه شد که استقلال قید او را زده چرا که وزارت ورزش، این باشگاه را از قرارداد بستن با سرمربی سابق تیم ملی کرواسی باز داشته است.
این ماجرا به گوش استیماچ رسیده و او در بازگشت به کشورش شدیدا از این مساله انتقاد کرده است. استیماچ در گفتگو با سایت zadarski کرواسی گفته: فوتبال ایران زیر نظر مستقیم وزارت ورزش این کشور اداره می شود. من با مدیران باشگاه استقلال به توافق رسیده بودم و همه چیز برای امضای قرارداد آماده بود اما یکدفعه خبر رسید  که وزارت ورزش به لحاظ مالی با همکاری من و استقلال مشکل دارد و به همین دلیل همه چیز منتفی شد. در طی چند روزی که در تهران بودم، مدیران استقلال و هواداران این تیم استقبال بسیار خوبی از من داشتند و همه چیز به خوبی جلو می رفت اما نهایتا وزارت ورزش جلوی این همکاری را گرفت.
استیماچ به خوبی آمار اتفاقات فوتبال کشورمان را دارد. او در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که به جز استقلال، باشگاه پرسپولیس هم زیر نظر دولت اداره می شود و اینکه دولت دوست ندارد این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شوند چرا که می خواهد خودش کنترل استقلال و پرسپولیس را به عهده داشته باشد. 
او در ادامه صحبتهایش گفته: متاسفانه فوتبال ایران شدیدا تحت تاثیر مسائل سیاسی است و قطعا این اتفاق نتیجه خوبی برای فوتبال این کشور نخواهد داشت.

کد هبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2015-06-23 08:37:02
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۸:۵۳
فوتبال ایران سیاسی هست ولی مخالفت وزارت ورزش بخاطر حمایت از تیم حکومتی پرس پول لیس بود
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۰۸
باز این اف سی کیسه باعث ابرو ریزی شد
امیر تبریز اوغلی
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۲۷
تازه نبودی ببینی تو تبریز چه بر سر ما اوردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر