فهرست
تهدید هدایتی؛ حیف که نمی‌توانم زبان بگشایم
تهدید هدایتی؛ حیف که نمی‌توانم زبان بگشایم

تهدید هدایتی؛ حیف که نمی‌توانم زبان بگشایم

آی اسپورت - حسین هدایتی که متقاضی خرید باشگاه پرسپولیس بود بعد از مدتی سکوت با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به تغییرات مدیریتی باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد. هدایتی در این متن نوشته است:« این دوستان همان‌هایی هستند که فصل قبل با دریافت کمک از یک هوادار قرار بود تیم را تقویت کنند اما متأسفانه تیم را تضعیف هم کردند. خیلی زود یادشان رفت چگونه از مردم و یک هوادار کمک می‌خواستند. اگر آن کمک‌ها، حمایت‌های مردمی و غیرت بازیکنان نبود در آسیا آن حماسه 100 هزار نفری به وجود نمی‌آمد و شاید تیم محبوب ما سرنوشت دیگری داشت.
البته ابتدای فصل قبل پول هم بود اما بی‌تدبیری و نبود مدیران عاشق و مورد علاقه‌ بازیکنان و مردم آن همه حاشیه ایجاد کرد. در عجبم مدیر ارشد ورزش کشور وقتی مشکلات و درد و دل‌های خود را در مورد همین مدیران برایم تعریف می‌کرد که البته نزد من به امانت است چگونه ترجیح می‌دهد باز هم از این دوستان استفاده کند!
حتماً برادر مسئول یادش رفته بود که فرمود به اسپانسر (فصل قبل) گفتم فرق شما با هدایتی در این است که شما هر روز بحران و حاشیه درست می‌کنید اما هدایتی بدون داشتن مسئولیت باید بیاید و بحران و حاشیه را کم کند. حیف که از روی علاقه به تیم محبوبم نمی‌توانم زبان بگشایم اما امیدوارم تیم قدرتمندی بسته شود و بدون حاشیه‌های فصل قبل وارد لیگ پانزدهم شویم. ما مردم برای شما دوستان دعا می‌کنیم و عملکرد شما را زیر ذره‌بین خود دارم موفق باشید که خیلی زود دیر می‌شود. یا علی

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-23 08:54:17
نظر دهید
۱ نظر
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۳۱
پول بیت المال رو پس بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر