فهرست
دل بوسکه: کاستا؟ اوسوالدو در کجا متولد شده است؟
دل بوسکه: کاستا؟ اوسوالدو در کجا متولد شده است؟

دل بوسکه: کاستا؟ اوسوالدو در کجا متولد شده است؟

آی اسپورت- رسانه های ایتالیایی در مورد درستی بازی کاستا برای اسپانیا و همچنین محل تولدش در برزیل گمانه زنی کرده اند.

مربی اسپانیا بیسنته دل بوسکه، سوال خبرنگاران ایتالیایی در مورد حضور دیگو کاستا در ترکیب تیم ملی اسپانیا را پاسخ داده است.

این مهاجم قرار است اولین بازی خودرا برای تیم لاروخا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو انجام دهد.

انتقال کاستا از تیم ملی برزیل به اسپانیا مناقشات بسیاری را پدید آورد. پس از اینکه یکی از خبرنگاران از دل بوسکه ی 63 ساله در مورد انتقال کاستا به تیم ملی اسپانیا سوال کرد وی ریاکاری مسئولان آتزوری را در به خدمت گرفتن دنی اوسوالدوی آرژانتینی مورد سوال قرار داد.

او به خبرنگاران گفت:«ایتالیا از اوسوالدو استفاده می کند. درست است؟ این مناقشات به پایان رسیده است. او شایستگی بازی برای ما را دارد. چه از نظر قانونی و چه از نظر تکنیکی.»

«او با اتلتیکو عالی بازی کرده است. او مهاجمی است که می تواند با تمام مهاجمان دیگر رقابت کند و شخصیت متفاوتی با سایر مهاجمان دارد..»

او سپس به مساله ی حضور بالوتلی در میدان پرداخت و تایید کرد مهاجم میلان ویژگی ها قابل تاملی دارد که می تواند برای اسپانیا مشکل ایجادکند.

«او بازیکن یکتایی است. که گنجایش هر چیزی را دارد. او بازیکنی عالی است که ویژگی های مثبت زیادی دارد. اگر بخواهد می تواند یکی از بهترین مهاجمان جهان شود.»

خوان ماتا، فرناندو تورس و لورنته سه غایب بزرگ لیست اسپانیا در این بازی هستند و دل بوسکه تایید کرد او برای انتخاب بازیکنانش در جام جهانی مشکل انتخاب دارد.

«در مورد لورنتته باید بگویم که او هر کاری که فصل پیش با بیلبائو انجام داد را با یووه تکرار کرده است و در یوونتوس بطور مداوم خوب بوده است. او می داند که ما قدر اورا می دانیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-04 22:02:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر