فهرست
نظر سنجی: نکونام به استقلال برگردد؟
نظر سنجی: نکونام به استقلال برگردد؟

نظر سنجی: نکونام به استقلال برگردد؟

آی اسپورت - جواد نکونام استقلالی می شود. این خبر زمانی مطرح شد که پرویز مظلومی سرمربی جدید استقلال در مصاحبه ای اعلام کرد که نکونام به او برای بازگشت به استقلال قول داده است. علاقه نکونام به استقلال چیز جدیدی نیست و او بارها و بارها در مورد عشقش به این تیم حرف زده. نکونام تنها به خاطر اختلاف با امیر قلعه نویی از استقلال جدا شد و حالا که دیگر خبری از قلعه نویی نیست، کاپیتان سابق تیم ملی برای بازگشت به تیم محبوبش چراغ سبز نشان داده است.
نظر شما درباره این موضوع چیست؟ آیا از بازگشت نکونام به استقلال، استقبال می کنید؟کد خبر: 9408
  ۱۷  
آی اسپورت
2015-06-23 09:26:28
نظر دهید

۱۷ نظر
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۲۸
بهترین هافبک دفاعی ایرانه
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۵۱
نکونام وقتی با امیر خان مشکل پیدا کرد که مانع بازگشتش به استقلال شد و جداشدنش تو نیم فصل هیچ ربطی به اختلاف با امیرخان نداشت. نکونام فقط به خاطر پول وسط فصل رفت و به تیم لطمه زد مثل آندو و فرهاد مجدیدی که اونا هم به خاطر پول رفتن. استقلالیه واقعی فقط امیرخان قلعه نوعیه
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۵۷
آخه این باید تو رئال مادرید به پرسش گذاشته شه تا روش فکر کنن نه لیگ ایران. جواد یه دونه ست
شاهین
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۱۹
آخه این که به خاطر پول استقلالو فروخت. کلا مگه چند فصل تو استقلال بوده؟ آقای سوتی... یادش رفته باعث باخت ایران به آرژانتین و حذف استقلال از لیگ قهرمانان بوده. میگم اگه قراره اینو بیارن خوب علی منصوریان که هم سنشه یا نهایتش بهروز پرورش خاهو بیارن که خیلی بازیکنای بهتری بودند
مهران
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۱۳
صد در صد موافق اومدن کاپیتان دوست داشتنی هستیم.
Milasi
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۱۷
حالم ازش بهم میخوره
علی
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۱۷
مرتیکه پول پرست
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۲
بابا نکووو اندو به چ درد میخورن یعنی دو تا بازیکن جوون اوردن اینقدروسخته
جلال
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۴
متنفرم ازش
امین
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۵
اگه اندو ونکو بیان دقگه استقلالی نیستم
حافط
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۹
شده تیم پیرمردا
مجید
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۲۳
خدایا ان افشارزاد رو از ما بگیر . این یارو نکنه میخواد پیشکسوتا رو بفرسته لیگ
siavash
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۸
موافق - به یک وزنه و رهبر در میدان نیاز داریم .
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۰۱
این چه دور احمقانه و باطلیه اخه! نکونام بازنشسته رو میخان بخرن, اندو و حتما فردا مجیدی هم میخواد بازی کنه, بگیم سیروس دین محمدی و پاشازاده هم بیان نوازی هم سانتر کنه علی سامره بزنه توگل!!:-)
بابا خجالت هم نمیکشن این احمقهای مدیرا و مربیای استقلال, ذوب اهن میره اکبر صادقی پدیده پارسال لیگ رو میخره یه بازیکن تو اوج رو اون وقت ما میخوایم بریم یک سری بازیکن تاریخ مصرف گزشته رو بخریم که چیکار کنن! مگه همین جواد سه سال پیش تو این تیم نبود! چکار کرد بجز سوتی های فراوون و فقط پنالتی زدن!
کی پس قراره استقلال پوست بندازه! کی قراره جوون گرایی تو این تیم شروع بشه!
پرسپولیس با همه بی مدیریتیش طارمی و عالیشاه و چند تا جوون دیگه رو همین پارسال روکرد, ما هم با افتخار رفتیم پیر ترین بازیکن های لیگ رو جمع کردیم اوردیم انتظار معجزه داشتیم.
محسن
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۰۵
من کاری به طرفداران قلعه نوعی ( نه استقلال ) ندارم ولی همگان شاهد بودیم که ظرف یک و نیم سالی که نکونام در استقلال نبود استقلال از نظر دفاعی واقعا با خاک یکسان شد. پس جذب نکونام با هر سن و سالی از نون شب واجب تره. آندو و امید ابراهیمی نمیتوانند نقش نکونام رو بازی کنند.
محسن
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۰۸
اینکه جواد نباشه یا باشه سوال نباید باشه ، اینکه کی میتونه نقش جواد رو در تیم بازی کنه مهمه ، دوستانی که میگن پیره لطفا یک جوان معرفی کنید که بتونه دفاع تیمو جمع کنه ، نگید امید ابراهیمی که این فصل دیدیم دفاع تیم چطوری بود . امید میتونه نقش تیموریان رو بازی کنه ولی هرگز نمیتونه دفاع استقلالو جمع کنه . بازیکن قابل دیگه ای هم به ذهنم نمیرسه در حد جواد باشه. اگر میشناسید و استقلال میتونه بیارتش بگید وگرنه لطفا با انگ پول پرست سعی نکنید از حرکات غیرمنطقی و خودپسندانه امیر قلعه نوعی که موجب نابودی استقلال شد دفاع کنید. جواد و آند و رحمتی و غیره بخاطر پول نرفتن بخاطر شخص قلعه نوعی رفتن وگرنه همگی از پرسپولیس پیشنهاد میلیاردی داشتن.
اری حتما موافق برگشتش هستیم .قلعه نویی انقد مغرور از خود راضی بود که با هیچکس سازگار نبود
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۵۷
حتما بیاد اس اس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر