فهرست
استیماچ: قرارداد من نصف قرارداد برانکو بود!
استیماچ: قرارداد من نصف قرارداد برانکو بود!

استیماچ: قرارداد من نصف قرارداد برانکو بود!

آی اسپورت – ایگور استیماچ بدون اینکه با استقلال به توافق برسد از ایران رفت. سرمربی سابق کرواسی که گفته می‌شد به علت مبلغ بالای درخواستی‌اش نتوانسته با استقلال به توافق برسد بعد از ترک ایران در این باره صحبت کرد. او گفت:«من از طریق مدیر برنامه‌هایم در ایران حضور پیدا کردم. خودم با باشگاه به توافق رسیدم و همینطور دستیارم پروفسور «لوکا رادمن». اما به من گفتند وزارت ورزش با رقم قرارداد مخالفت کرده است. باید بگویم که برخورد خوبی با من شد و خیلی خوشحال بودم از اینکه قرار بود با باشگاهی با این همه هوادار پرشور همکاری کنم. مبلغ قرارداد سری است اما می‌توانم به شما بگویم آنچه من به استقلال پیشنهاد داده بودم نصف آنچه هست که برانکو از پرسپولیس می‌گیرد. من آماده بودم تا در کشور زیبای شما نتایج خوبی با استقلال کسب کنم. مدیر برنامه های من تلاش فراوانی کرد و جا دارد از ایشان قدردانی کنم. من شانس این را نداشتم که کشور شما را بهتر ببینم. اما شور و اشتیاق هوادارانتان را دیدم. من همچنین از دوستانم که آنجا کار می کنند  شنیده ام که ایران چقدر زیباست. امیدوارم خیلی زود به ایران بازگردم. در هر صورت من یک کتاب کوچک آموزش زبان فارسی هم خریده بودم اما تا زمانی که بار دیگر از آنجا با من تماس بگیرند وقت خودم را تلف نمی‌کنم.»  

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2015-06-23 12:55:08
نظر دهید

۵ نظر
علیرضا
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۵۸
استیماچ جان پرسپولیس تیم حکومته و استقلال تیم هواداران مخالف حکومت واسه همین نصف برانکو هم راضی نشدن به تو بدن.
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۰۳
وزارت ورزش لنگی
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۰۳
سی و چند ساله که پرسپولیس حکومتیه و استقلال یه تیم مردمی
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۸
والا اخرین باری که مربی خارجی اومد بالاسر استقلال کجخ المانی بود, بیچاره تیمش رو یکی دیگه بسته بود زمین ازادی رو ازش گرفتن رفتن تو تختی بازی کردن, تو اون زمین تختی که فقط بکش بکش جواب میداد...
دربی که تو تبریز بود تو یک زمین خوب استقلال یکی از قشنگ ترین فوتبال ها رو بازی کرد. مربی بزرگ امکانات میخاد. ولی این که همیشه در مورد استقلال تبعیض بوده ۱۰۰ درسته, رویانیان رفت اون پیر چروک پرتقالی رو با اون قرار داد وحشت ناک اورد, انصاری فرد اری هان و دنیزلی کرانچار رو بعد به برانکو تو همین وزارت خونه تو پرسپولیس تیم دادند! مبلغ این مربی ها رو هم حتما مدیرای پرسپولیس از جیب خودشون میدن دیگه!!:-)
ولی با وجود تمام این موارد وقتی به نتایج این تیما نگاه میکنیم میبینیم پرسپولیس هیچ جامی با مربی خارجی نگرفته! دوتا حذفی با دایی, دو تا لیگ با پروین و قطبی(البته فقط لیگ برتر).
ولی هیچ کس منکر زیبای فوتبال تیم اری هان یا دنیزلی نبوده,و این که راحت این مربیا ۱۰۰هزار نفر رو میکشنوندند ورزشگاه و ما همیشه حسرت داشتن یک مربی در کلاس جهانی رو تو دلمون داشته باشیم اون هم فقط به دلایل سیاسی
مشروح
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۲۲
خود معینی و افشارزاده گفتند مشکل استیماچ مالی نبود ولی استقلالیها می خوان مقابل واقعیت مقاومت کنند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر