فهرست
پیشنهاد آی‌اسپورت در فصل نقل‌وانتقالات: معرفیِ ارزشمندترین مهاجمان
پیشنهاد آی‌اسپورت در فصل نقل‌وانتقالات: معرفیِ ارزشمندترین مهاجمان

پیشنهاد آی‌اسپورت در فصل نقل‌وانتقالات: معرفیِ ارزشمندترین مهاجمان

آی‌اسپورت- در لیگی که گذشت مهاجمان زیادی به فوتبال معرفی شدند. ادینیو آقای گل شد، آماده‌ترین شهباززاده تاریخ، دوازده گل برای استقلال به ثمر رساند و مهاجمان تیم قهرمان لیگ هم هماهنگی زیبایی داشتند. بیشتر مهاجمان موفقِ این فصل برای لیگ پانزدهم دست‌نیافتنی می‌شوند. صفرهای پای قراردادشان دو رقمی می‌شود و دیگر هر تیمی توان خریدشان را ندارد. مانند طارمی که قراردش برای این فصل n برابر شد. اما در این میان مهاجمانی را هم می‌توان پیدا کرد که هنوز قیمت آنچنانی نداشته باشند. در اینجا به چند مورد اشاره کردیم:


مهدی مومنی: مهاجم شماره ده آبی‌های اهواز مهم‌ترین دلیل بقای تیمش در لیگ برتر بود. مومنی این فصل هر بلایی که ویسی دوست داشت سر رقیبان آورد. مهاجم شمالی، جنوبی‌ها در این لیگ برای نخستین بار به تیم ملی هم دعوت شد. مومنی در تیمی که در پلی‌آف مشخص شد برای فصل آینده هم لیگ برتری است، هشت گل زد، چهار پاس گل داد و سه پنالتی گرفت. 


ارسلان مطهری: شاید باورش دشوار باشد که مهاجم این فصل نفت تهران قراردادی 85 میلیونی بسته بود. مطهری در لیگ چهاردهم، هشت گل برای تیمش به ثمر رساند؛ یعنی هر 116 دقیقه یک گلِ لیگ برتری. ارسلان یکی از بهترین خریدهای لیگ پانزدهم می‌تواند باشد.


محسن دلیر: مهاجم سرخ‌پوشان تبریزی در نیم فصلی که مورد اعتماد خطیبی قرار گرفت نشان داد که تبحر خاصی در گلزنی دارد. دلیر هفت گل را برای این تیم به ثمر رساند. با توجه به نیم فصل دوم ناموفق دلیر، به نظر نمی‌رسد قرارداد این بازیکن به نسبت 150 میلیون فصل قبل، خیلی افزایش داشته باشد.


مهدی شریفی: مهاجم بیست‌وسه ساله سپاهان در بیست‌وسه دیداری که این فصل برای اصفهانی‌ها به میدان رفت، یازده بار موفق به گلزنی شد. مهاجمی که در ابتدای فصل قراردادی به ارزش چهارصد میلیون با سپاهان امضا کرد و فصل را با لباس تیم ملی به پایان رساند.

 دانیال اسماعیلی‌فر: پدیده‌از جنس یحیی. سرمربی موفق ذوب‌آهن نشان داده از کارهای مورد علاقه‌اش، میدان دادن به جوان‌ها است. دانیال در لیگ دو و سه پرسه می‌زد که با نظر گل‌محمدی با قراردادی 40 میلیونی به ذوب‌آهن رفت و خودی نشان داد. یعنی واقعا اندازه یک پژو 206 ارزش ندارد؟ به ما اعتماد کنید و اندازه مازراتی از او کار بکشید.

کاوه رضایی: مهاجم جوان ذوب‌آهن موفقیتش در این فصل را مدیون اعتماد سبزهای اصفهانی و استعداد خودش است. کاوه که روزهای خوبی را در سایپا پشت سر نمی‌گذاشت، یک نیم فصل عالی را به همراه ذوب‌آهن تجربه کرد. رضایی دوباره چشمه‌هایی از آن ملی‌پوش سابق را به معرض نمایش گذاشت. 

محمد عباس‌زاده: شماره 33 سرخ‌پوشان سه فصل قبل در چنین روزهای بازی در لیگ دو را تجربه می‌کرد. عباس‌زاده در لیگ یک، شناخته شد و فصل را با 18 گل به بهترین شکل ممکن پایان رساند. پدیده فصل گذشته لیگ برتر در این فصل پس از کنار گذاشته شدن علی دایی، او هم کنار رفت. نیمکت‌نشینی عباس‌زاده در دوران حمید درخشان منجر به ناکامی این بازیکن در لیگ چهاردهم شد. حالا محمد در لیست برانکو هم جایی ندارد و این بهترین فرصت است تا بتواند در تیمی جدید و بدون حاشیه، هم به خودش کمک کند و هم به باشگاهش. تا باز هم شاهد پشتک‌واروهایش باشیم. با توجه به ناکامی این فصل عباس‌زاده، باشگاه‌ها می‌توانند با رقم معقولی می‌توانند این بازیکن را جذب کنند.کد خبر: 9407 
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-23 14:55:26
نظر دهید
۲ نظر
Danial
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۱
شک دارم واسه فصل جدید بشه مهدی شریفی و کاوه رضایی رو با پول کم خرید. فکر می‌کنم هر تیمی این دو تا رو کنار هم داشته باشه تا حدود زیادی خیالش از بابت خط حمله راحته
مهرداد
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۱۹
مهدی شریفی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر