فهرست
پیشنهاد آی‌اسپورت در فصل نقل‌وانتقالات: برترین‌های تدافعی
پیشنهاد آی‌اسپورت در فصل نقل‌وانتقالات: برترین‌های تدافعی

پیشنهاد آی‌اسپورت در فصل نقل‌وانتقالات: برترین‌های تدافعی

آی‌اسپورت- لیگ چهاردهم چند پدیده خوب به فوتبال ایران معرفی شدند. به خصوص در تیم سایپا که حالا کی‌روش برای جوان‌گرایی مجبور می‌شود از مجید جلالی کمک بگیرد. فولادی‌ها هم مثل همیشه بازیکنان ارزان قیمتی را در لیست جای دادند که در روزهایی که با سونامی سربازی درگیر شدند، به کارشان آمد. در این لیست نگاهی انداختیم به برترین گلرهای ارزان قیمت لیگ و مدافعان خوبی که می‌شود با پول کمی به تیم اضافه کرد.


مهرداد طهماسبی: گلر شماره یک صبای قم هر چند که قد و قامت بلندی ندارد، اما جز سه دروازه‌بان برتر لیگ امسال بوده است. طهماسبی فصل به فصل پیشرفت می‌کند و در طول لیگ، نوسان زیادی ندارد.


محمدرضا اخباری: شماره یک این فصل سایپا، زیر نظر مجید جلالی رشد کرد و سرانجام به تیم ملی رسید. به نظر می‌رسد کارلوس کی‌روش هم نظر ویژه‌ای روی اخباری دارد. گلری که قراردادی 150 میلیونی دارد.


محمد نژادمهدی: پدیده‌ای از پدیده. تنها چند بازی برای این مدافع زیر بیست‌وسه سال کافی بود تا مورد توجه کارلوس کی‌روش قرار بگیرد و به اردوی تیم ملی فراخوانده شود. شاید اگر در آخرین اردوی پیش از جام ملت‌ها، مصدومیت به سراغش نمی‌آمد حالا او به جای همشهری‌اش -پورعلی‌گنجی- دور دنیا ماجراجویی می‌کرد.


لئوناردو پادوانی: قرارداد فصل گذشته پادوانی با نفت تهران فقط 250 میلیون بود. مدافعی که لیاقت‌هایش را در بازی‌های بزرگ هم نشان داد. پادوانی 2069 دقیقه در لیگ امسال به میدان رفت و هفت گل هم به ثمر رساند.


مهرداد قنبری: یکی از ستون اصلی موفقیت گل‌محمدی در ذوب‌آهن، همین مدافع چپ تیم بود. قنبری برخلاف حدادی‌فر و مهاجمانِ ذوب‌آهن خیلی تو چشم نبود اما بیشترین دقایق بازی در لیگ چهاردهم را تجربه کرد و سهم زیادی در بالا بردن آمادگی تیمش داشت. مهرداد دو گل هم برای تیمش به ثمر رساند.


مهدی ترابی: برای تمجید از بازیکن کناری سایپا، همان حرکتش به دل مدافعان ازبکستان و گل ثانیه‌های پایانی‌اش کافی است. جلالی گفته بود او اعتماد به نفس بالایی دارد، ما باور نکردیم.


یوسف وکیا: مدافع ملی‌پوش قراردادی شصت میلیونی ببند؟ وکیا در اکثر دقایق این فصل برای فولاد خوزستان به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند. مشتریان زیادی برای خرید وکیا صف کشیده‌اند. اتفاقی که بعید به نظر می‌رسد فولاد خوزستان به همین راحتی‌ها راضی به فروشش شود.


امید خالدی: شماره چهار خوزستانی‌ها، گران‌ترین بازیکن حاضر در این لیست است، اما سد بتنی خوزستان نشان داده که لیاقت هر چند صد میلیونی که بگیرد را دارد. خالدی کلاس به مراتب بالاتری از سایر مدافعین لیگ دارد. بازیکن چند پسته‌ای که در اهواز به آچار فرانسه تیم معروف است. 
     
آی اسپورت
2015-06-23 15:11:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر