فهرست
پل اینس: هیچکس نمی تواند ده سال کاپیتان انگلیس بماند
پل اینس: هیچکس نمی تواند ده سال کاپیتان انگلیس بماند

پل اینس: هیچکس نمی تواند ده سال کاپیتان انگلیس بماند

آی اسپورت- پل اینس اظهارات سول کمپبل در مورد مسائل نژادپرستانه را بی ارزش خواند. سول کمپبل مدافع سابق آرسنال و تاتنهام در زمان معرفی بیوگرافی اش گفته بود بخاطر رنگ پوستش از کاپیتانی در تیم ملی انگلیس کنار گذاشته شد بود.

پل اینس اظهارات کمپبل درباره نژاد پرستی نهادها در اتحادیه فوتبال انگلیس را رد کرد و گفت هیچکس نمی تواند ده سال کاپیتان سه شیر ها باقی بماند.

در بیوگرافی جدید کمپبل که در ساندی تایمز چاپ می شود وی اظهار داشته که او شانس یک دهه کاپیتانی در تیم ملی انگلیس را به دلیل رنگ پوستش از دست داده است.

به هر حال اینس که اولین بازیکن سیاهپوست تاریخ بود که در دیداری دوستانه در ژوئن سال 93 در برابر تیم آمریکا بازوبند کاپیتانی را بست، اعتقاد دارد سخنان هم تیمی سابقش نادرست است.

اینس به دیلی میل گفت:«سول حق دارد نظرش را بیان کند و همه ی ما این حق را داریم، اما من در دوران خود چنین چیزی را ندیدم. من هم بازیکن تیم ملی انگلیس بودم و هم کاپیتان این تیم ولی چنین فکری نمی کنم.»

«من دلیلی نمی بینم که مرا متقاعد کند آن ها نژاد پرست هستند. ما در مورد چه کسانی صحبت می کنیم؟ من کسی مثل دیوید دیویس (مدیر اجرایی سابق اتحادیه فوتبال انگلیس) را خیلی دوست دارم و چینین چیزی را اصلا مشاهده نکرده ام.»

«من زیاد کاری با اتحادیه فوتبال انگلیس نداشتم ولی هیچ وقت هیچ مساله ای در مورد رنگ پوستم با هیچ یک از هم تیمی ها یا کارکنان اتحادیه نداشته ام.»

اینس همچنین فکر می کند اظهارات کمپبل در مورد این که می توانست ده سال کاپیتان انگلیس باشد کمی غیر واقعی است.

«بازیکنان بزرگی در دوره ی کمپبل بودند مثل من، تونی آدامز، اتوارت پیرس، دیوید سیمن، آلن شیرر، جان تری، ریو فردیناند. این ها نام های بزرگی بودند. سول مرد باهوشی است. او دوست من است اما اونمی توانست ده سال کاپیتان انگلیس باشد. هیچ کس دیگری هم نمی توانست.»

     
آی اسپورت
2014-03-04 23:18:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر