فهرست
مصائبِ بازگشتِ مظلومی/ ایمون زاید همه جا هست!
مصائبِ بازگشتِ مظلومی/ ایمون زاید همه جا هست!

مصائبِ بازگشتِ مظلومی/ ایمون زاید همه جا هست!

آی اسپورت- «من مرد داربی ها هستم!». این یکی از اولین جمله هایی ست که مرد متواضع نیمکت آبی ها بعد زا بازگشت به این تیم در ستایش خودش به کار می برد تا کنایه ای به دبل شکست فصل قبل قلعه نویی زده باشد. این جدی ترین عادت پرویز مظلومی در این سال ها بوده است. این که لقب هایی برای خودش بسازد و توقع داشته باشد دیگران این لقب را به شعار برای او تبدیل کنند!


به نظر می رسد بازگشتِ مرد داربی ها به استقلال، بیش از طرفداران این باشگاه، علاقه مندان به باشگاه رقیب را شادمان کرده است. آن ها در این چند روز بارها تصاویر ایمون زاید در دربی تاریخی 74 را به اشتراک گذاشته اند و مهاجم ایرلندی-لیبیایی سابق تیم شان را تبدیل به سوژه روز فوتبال ایران کرده اند. ایمون امروز روی جلد خبر ورزشی نیز رفته و تاکید کرده که علاقه ای به مظلومی ندارد. یک سال بعد از آن هت تریک عجیب و غریب، مظلومی و ایمون در آلومینیوم حضور داشتند و هرگز رابطه خوبی با هم پیدا نکردند.


پرویز خانِ مظلومی، در شرایطی از داربی برای امتیاز دادن به خودش استفاده می کند که یکی از عجیب ترین شکست های تاریخ استقلال در این مسابقه سنتی را تجربه کرده و دیگر تابوی حضورش در این مسابقه برای پرسپولیسی ها شکسته است. او در لیگ پانزدهم دو بار دیگر فرصت رویارویی با پرسپولیس را به دست خواهد آورد. مسابقه هایی که بعد از دو پیروزی قرمزها در فصل بعد، شاید این بار لقب سوبله چوبله را به تیم آبی پوش تزریق کنند! تیمی که مربی اش، مردِ شکست خوردن ده دقیقه ای از تیم ده نفره در داربی است.


کدخبر:9405
  ۱۰  
آی اسپورت
2015-06-23 16:01:52
نظر دهید
۱۰ نظر
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۷
منم اگه لنگی بودم از پرویز سوبله چوبله متنفر میشدم
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۱۹
یعنی همه خبراتون باید ضد تاج و به نفع لنگ باشه؟
علیرضا
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۲۱
داغی که پرویز دل لنگی های حقیر گذاشته با نوشتن این مزخرفات پاک نمیشه.
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۶
زاید ماشالا، سوزوندی کیسه ها رو
ع ع ب
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۸
دوستان آبی ، با 4 جعلی به هیچ جا نمی رسین !! 4 بردی که حداقل دوتاش با خریدن داور و کمک داور بوده !! ولی 3.10.10 ، 6 و اس اس رفت و برگشت واقعیته محضه !!!! ضمنا من بازگشت پیروزمندانه پرویز مظلومی رو به همه پرسپولیسی ها تبریک می گم و به کیسه کش های عزیز هم عرض می کنم زاید یادتون نره !!!
رضا
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۰۸
البته جا دارد یادی هم بکنیم از ششتایی شدن پرویز خان مقابل پرسپولیس با مس
ایمان
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۵۲
علبرضا باهات موافقم, لنگیا واقعا حقیر هستن
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۳۰
پرویز کلاسیکس امسال دربی زیر بارون برگزار می شه
محمد
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۲:۰۷
مرد داربی با کلاه گیس 2بار هم که باخته نکنه یادش زفته
-
جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۲۷
پرویز ایمون زاید. پرویز ۱۰ ۱۰ همه این لقبها رو تو داربی ها دست آورده. مرد داربی ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر