فهرست
اتفاق روز: سهم‌خواهی به سبک کریم باقری
اتفاق روز: سهم‌خواهی به سبک کریم باقری

اتفاق روز: سهم‌خواهی به سبک کریم باقری

آی اسپورت- کمبودِ بزرگ پرسپولیس در روزهای حضور درخشان روی نیمکت این تیم، با اضافه شدن کریم باقری به کادر فنی برانکو پوشش داده شد تا تیمی که مدت ها از حضور یک بزرگتر در کنار بازیکنان و مربی اش محروم مانده بود، حالا فرصت استفاده درست از کریم باقری را داشته باشد. حضور باقری، اتفاق کاملا مثبتی برای پرسپولیس بود. او چه در ماجرای برخورد با پیام صادقیان و چه در جریان درگیری سوشا و خانزاده با هواداران باشگاه در دوحه، به خوبی از پس نقش اش برآمد و حضورش در پرسپولیس را مفید جلوه داد.


اسطورهِ شماره 6 باشگاه پرسپولیس در پایان فصل و بعد از بازگشت برانکو به کرواسی، بنای ناسازگاری با مدیران باشگاه را گذاشت. کریم در آن مقطع معتقد بود که جذب جلال حسینی به خواسته برانکو انجام نشده و باشگاه نباید بدون لیست گرفتن از مربی برای جذب بازیکن اقدام کند. انتقادهای کریم حتی بعد از رسیدن لیست برانکو نیز به پایان نرسیدند. باقری این بار از این گلایه داشت که در پروسه بسته شدن فهرست بازیکنان موردنیاز، مشورتی از او گرفته نشده است.باقری به همین خاطر این روزها در جلسه های تمرینی تیم شرکت نمی کند و شاید به جدایی اش از پرسپولیس شکل دائمی ببخشد.


به نظر می رسد نفشی که پرسپولیس برای کریم باقری در نظر گرفته، با نقشی که خودش دوست دارد در باشگاه داشته باشد همخوانی ندارد. باقری خواه ناخواه درستیار چندم برانکو است و در هیچ نقطه ای از جهان برای خرید بازیکن از چنین مقامی در باشگاه مشورت جدی گرفته نمی شود. قرمزها برای فصل بعد به شدت به باقری نیاز خواهند داشت. چرا که حضور او به افزایش نظم بازیکنان کمک زیادی کرده است. با این وجود، در واقع او به نوعی در پرسپولیس دارد وظایفی را که خوردبین در انجام شان ناکام مانده انجام می دهد اما علاقه دارد نقشی شبیه پانادیچ در تیم داشته باشد. علاقه ای که ممکن است دوران حضور در پرسپولیس را از طرف خود باقری تمام کند.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-23 16:18:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر