فهرست
سیستم بازی یووه با ماندژوکیچ چه تغییری خواهد کرد؟ (عکس)
سیستم بازی یووه با ماندژوکیچ چه تغییری خواهد کرد؟ (عکس)

سیستم بازی یووه با ماندژوکیچ چه تغییری خواهد کرد؟ (عکس)

آی اسپورت- بعد از این که توس تصمیم گرفت یووه را ترک کند و به بوکا جونیورز برود، باشگاه تورینی فرصت را از دست نداد و بلافاصله جایگزین او را انتخاب کرد. مطبوعات خبر دادند که یوونتوس ماندژوکیچ را در ازای 15 میلیون یورو خریده و در قراردادش پاداشی 3 میلیون یورویی هم در نظر گرفته شده است. اما ماندژوکیچ در تیم جدید چطور قرار می گیرد؟
تغییر سیستم یووه به سیستم 3-3-4 از سیستم 2-1-3-4 مورد علاقه  آلگری یک گزینه است. هفته گذشته خود مربی بیانکونری هم تائید کرد که شاید این بهترین راه باشد. این سیستم به یووه اجازه می دهد که از دیگر خریدش، دیبالا در کنار موراتا استفاده کند و با 3 مهاجم بازی کند. با این روش می توان مشکل عدم حضور یک بازی ساز در تیم را هم حتی رفع کرد.
بازیکنانی مانند سیمونه زاتزا که می تواند از ساسولو بازگردد، کینگزلی کومان و روبرتو پریرا می توانند به این تیم حتی خاصیت تهاجمی بیشتری ببخشند. اگرچه جذب یک مهاجم دیگر یا بازگشت دومنیکو براردی نمی تواند در این حالت نادیده گرفته شود. مخصوصا که فرناندو یورنته هم به احتمال زیاد به همراه توس از این تیم جدا می شود.

خط میانی یووه اما پر از بازیکنان با استعداد است. با پل پوگبا، آرتورو ویدال، آندرا پیرلو، کلودیو مارکیزیو، سامی خدیرا، سیمونه استورارو، کوادوو آساموآ و پریرا، آلگری دغدغه ای برای پر کردن میانه زمین تیمش نیست. آن هم در شرایطی که احتمال جدایی تنها یکی از این بازیکنان از تیم وجود دارد و آن هم پیرلو است. بازیکنی که از نیویورک سیتی پیشنهاد دارد.
خط دفاعی یووه هم تغییر زیادی نمی کند، اگرچه مارتین کاسرس باید با لیختشتینر برای قرار گرفتن در پست دفاع راست رقابت کند. کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2015-06-23 17:18:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر