فهرست
دستیار سابق ژوزه:بازیکنان پرسپولیس روزه نمی‌گرفتند
دستیار سابق ژوزه:بازیکنان پرسپولیس روزه نمی‌گرفتند

دستیار سابق ژوزه:بازیکنان پرسپولیس روزه نمی‌گرفتند

آی اسپورت-مربی دروازه‌بان‌های سال‌های پیش پرسپولیس در گفت‌وگو با یک روزنامه مصری مدعی شد که بازیکنان پرسپولیس در ماه مبارک رمضان روزه نمی‌گرفتند و او تنها کسی بود که از بین بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس روزه می‌گرفت! احمد ناجی، دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال مصر که چند فصل پیش در پرسپولیس مربی دروازه‌بان‌ها بود، در گفت‌وگویی که با روزنامه "صدی البلد" مصر داشت، ادعاهایی درباره رفتار بازیکنان ایرانی در ماه مبارک رمضان داشت.:«ژوزه برای همه کسانی که می‌خواستند روزه بگیرند، احترام قائل می‌شد. او حتی از بازیکنان در روز بازی هم نمی‌خواست که روزه نگیرند.
ژوزه آدم بسیار محترمی بود. او به همه احترام می‌گذاشت و حتی با آن که روزه‌داری در دین او وجود نداشت، هرگز جلوی بازیکنان یا کادر فنی چیزی نمی‌خورد و حتی آب هم نمی‌نوشید. وقتی با مانوئل ژوزه در پرسپولیس کار می‌کردم سرمربی تیم تصمیم گرفت که به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بازیکنان را جمع کند تا با آنها درباره تغییر زمان تمرین در ماه مبارک صحبت کند. ژوزه خطاب به بازیکنان گفت که در ماه مبارک رمضان تمرین بعد از افطار برگزار می‌شود تا بازیکنان به راحتی بتوانند روزه بگیرند و مناسک دینی خود را به جای آورند. فکر می‌کردیم که همه از این سخن ژوزه خوشحال می‌شوند اما به یک باره غافلگیر شدیم؛ چرا که بازیکنان پرسپولیس از این تصمیم ژوزه ناراحت شدند و گفتند که هیچکدام در ماه مبارک رمضان روزه نمی‌گیرند.
بعد از این حادثه بود که فهمیدیم بیشتر بازیکنان ایرانی در ماه مبارک رمضان روزه نمی‌گیرند. من تنها فرد از بین کادر فنی و بازیکنان بودم که روزه می‌گرفتم. در یکی از روزها علی کریمی، بازیکن سرشناس پرسپولیس تصمیم گرفت که روزه بگیرد و بازیکنان این اقدام او را جشن گرفتند.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-23 17:45:46
نظر دهید
۱ نظر
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۱۹
لنگیا خجالت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر