فهرست
بررسی بازیکنان ناکام و جوان لیگ‌برتر؛ چند بازی و چند دقیقه حضور؟!
بررسی بازیکنان ناکام و جوان لیگ‌برتر؛ چند بازی و چند دقیقه حضور؟!

بررسی بازیکنان ناکام و جوان لیگ‌برتر؛ چند بازی و چند دقیقه حضور؟!

اختصاصی آی اسپورت- در فصلی که گذشت شاهد حضور بازیکنان جوان زیادی در تیم‌های مختلف لیگ برتر بودیم. با تصمیم خوب سازمان لیگ حالا دیگر راه برای حضور بیشتر بازیکنان تازه نفس در لیگ برتر هموارتر شد و شاهد ظهور استعدادهایی همچون ارسلان مطهری، کاوه رضایی، دانیال اسماعیلی‌فر و ... بودیم. اما در این بین بازیکنان زیادی نیز وجود داشتند که علی‌رغم حضور در لیست تیم‌هایشان، کمتر فرصت حضور به آنها داده شد. این بازیکنان اغلب به عنوان یار تعویضی به زمین بازی می‌آمدند و در مجموع فصل دقایق کمی برای تیم‌هایشان بازی کردند. بازیکنانی که اکثرا سابقه‌ی حضور در رده‌های پایه تیم ملی را نیز در کارنامه داشتند. تعدادی از استعدادهای جوان و کارنامه‌دار را مورد بررسی قرار دادیم.
 
سید محسن کریمی (استقلال): بازیکن 21 ساله‌ی ساروی استقلال که تجربه‌ی تعویضی عجیب دقایقی پس از ورود به بازی در نیمه‌ی دوم مقابل ذوب‌آهن  را داشت. کریمی در 6 بازی حضور داشت و مجموعا 190 دقیقه بازی کرد.
 
بهنام برزای (استقلال): کاپیتان 22 ساله‌ی تیم ملی امید که از نیم‌فصل دوم به خدمت استقلال تیم درآمد و تنها در 3 بازی و 85 دقیقه فرصت حضور داشت. او در بازی مقابل تراکتور با تصمیم عجیب قلعه‌نویی در دقیقه 30 تعویض شد!
 
مجید حسینی (استقلال): مدافع 19 ساله‌ای که فقط 4 بازی و در کل 90 دقیقه برای استقلال به میدان رفت. او کاپیتان تیم ملی جوانان ایران است.
 
امیرحسین طاحونی (استقلال): فرزند 22 ساله‌ی حافظ طاحونی، دروازه‌بان سابق راه‌آهن و تیم ملی، که در نیم فصل اول در 3 دیدار مجموعا 16 دقیقه بازی کرد و با تصمیم کادر فنی نیم فصل دوم را در لیگ1 و تیم نساجی توپ زد و یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود.
 
علی چوپانی (پدیده): مهاجم 22 ساله‌ی اصفهانی که پس از حضور در تیم‌های پایه و بزرگسالان سپاهان به پدیده پیوست و در این فصل تنها در 6 بازی و 166 دقیقه بکار گرفته شد.
 
میلاد ربانی‌فر (استقلال خوزستان): بازیکنی 22 ساله که سابقه‌ی دو فصل بازی در لیگ1 را داشت، در این فصل فقط برای یک دیدار و به مدت 63 دقیقه برای استقلال خوزستان بازی کرد.
 
علی فاطمی(پرسپولیس): بازیکن 21 ساله‌ی سرخپوشان که تنها در بازی مقابل راه‌آهن بکار گرفته شد. جالب اینکه حمید درخشان پس از 17 دقیقه فرصت دادن به این بازیکن در دقیقه‌ی 90 او را تعویض کرد!
 
میلاد کمندانی (پرسپولیس): این بازیکن 21 ساله که تجربه‌ی حضور در بیرامار پرتغال را دارد در این فصل هیچگاه به میدان نرفت.
 
فرشاد قاسمی (سایپا): بازیکن 22 ساله‌ی سایپا که در نیم فصل اول در پرسپولیس حضور داشت و هیچگاه بازی نکرد. این بازیکن در سایپا در 3 بازی و به مدت 123 دقیقه حضور داشت.
 
علی قلی‌زاده (سایپا): مهاجم 19 ساله‌ی سایپا که سابقه‌ی حضور در تیم ملی نوجوانان را نیز دارد و در این فصل در 3 بازی و به مدت 33 دقیقه برای این تیم بازی کرد.
 
صائب محبی (ذوب‌آهن): هافبک 22 ساله‌ی رودباری که در این فصل در 4 بازی و مجموع 86 دقیقه برای ذوب‌آهن به میدان رفت. او سابقه‌ی دعوت به تیم ملی امید را نیز دارد.
 
محمدرضا عباسی (ذوب‌آهن): بازیکن 19 ساله‌ی ذوب‌آهن که در مجموع 6 دیداری که از او استفاده شد، فقط 87 دقیقه بازی کرد.
 
حسین فاضلی (سپاهان): بازیکن 22 ساله نیشابوری سپاهان که پیش از این در فجر سپاسی حضور داشت. او در این فصل در 2 بازی و به طور کامل برای سپاهان به میدان رفت. او نیز سابقه‌ی دعوت به تیم ملی امید را در کارنامه دارد.
 
میلاد سرلک (سپاهان): او که 20 ساله است و در تیم ملی جوانان حضور دارد، در این فصل تنها در یک دیدار و به مدت 14 دقیقه به میدان فرستاده شد.
 
محسن کرمی (صبا): هافبک قمی صبای قم که همزمان در تیم امید صبا نیز بازی می‌کرد. او در 4 بازی برای بزرگسالان، 57 دقیقه بازی کرد. همچنین او کاپیتان تیم امید صبا نیز به حساب می‌آید.
 
بهمن جهان تیغ (فولاد): بازیکن 20 ساله‌ای که هم سابقه‌ی حضور در تیم ملی نوجوانان را دارد و هم جوانان و هم امید! او در این فصل در 4 بازی و مجموعا 22 دقیقه بازی کرد!
 
علی سینا ربانی (فولاد): هافبک راستی که 21 سال سن دارد و 9 دیدار برای فولاد به میدان رفت اما دقایق بازی او از 134 تجاوز نکرد.
 
یوسف سیدی (گسترش فولاد): این بازیکن 19 ساله در 8 دیدار به مدت 202 برای گسترش بازی کرد. او نیز سابقه‌ی حضور در تیم ملی نوجوانان و امید را دارد.
 
آرمان رمضانی (ملوان): او با 22 سال سن در نیم فصل اول برای ملوان در 2 بازی مجموعا 46 دقیقه بازی کرد و سپس به فجرسپاسی شیراز منتقل شد و در چندین بازی گلزنی کرد.
 
رضا علیاری (نفت تهران): هافبک چپ 21 ساله در 8 دیدار برای نفت به میدان رفت اما بیشتر از 163 دقیقه فرصت حضور نداشت. او نیز سابقه‌ی پوشیدن پیراهن تیم ملی امید را در کارنامه دارد.
 
رضا کرملاچعب (نفت مسجد سلیمان): او با 18 سال سن هم تجربه‌ی حضور در تیم ملی امید را در کارنامه دارد و هم تیم ملی جوانان. او در این فصل 9 بار با پیراهن نفت در میدان حاضر شد اما فقط 230 دقیقه فرصت داشت تا خودی نشان دهد.
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-23 18:37:22
نظر دهید

۲ نظر
asafa
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۲۳
آقای عزیز اونی که بیرامار پرتغال بود افشین اسماعیل زاده بود نه میلاد کمندانی
رضا
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۲:۱۳
کمندانی این فصل برابر گسترش یه نیمه بازی کرد ، برابر استقلال هفت دقیقه بازی کرد ؛ در آسیا هم بازی کرد .
یکی دیگه از بازیکنان جوان پرسپولیس اسماعیل زاده است که این فصل مقابل تراکتور و گسترش بازی کرد و فصل بعد هم در پرسپولیسه.
لطفا خوب تحقیق کنید بعد مطلب بنویسید و آن را پست کنید!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر