فهرست
خداحافظی صادقیان از هواداران:برای برانکو آرزوی موفقیت می‌کنم
خداحافظی صادقیان از هواداران:برای برانکو آرزوی موفقیت می‌کنم

خداحافظی صادقیان از هواداران:برای برانکو آرزوی موفقیت می‌کنم

آی اسپورت- به نظر می‌رسد که پیام صادقیان اخبار پرسپولیس و مصاحبه‌های برانکو را با دقت پی‌گیری می‌کند.او دقایقی بعد از مصاحبه برانکو که برای این بازیکن در تیم جدیدش آرزوی موفقیت کرده بود پستی را روی صفحه شخصی‌اش قرار داد. او با هواداران برای چندمین بار خداحافظی کرد و نوشت:«سلام دوستان، مرسی که تو این 2 سال از من حمایت کردین و همیشه پشتم بودید. روزهای خیلی خوبی با شماها داشتم، و همیشه تو قلب من جا دارین. برای پرسپولیس و هواداران پر شورش آرزوی موفقیت می‌کنم و به خصوص برای آقای برانکو که مربی بزرگی هستن که ان شاالله تو پرسپولیس موفق باشن و دل هواداران پرسپولیس را شاد کنند. باز هم مرسی از همتون.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-23 18:48:26
نظر دهید
۴ نظر
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۵۸
زرشک
امیر تبریز اوغلی
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۰۳
یک پدیده تو لنگ نابود شد... بد کرد با خودش .. کار کرد که اسم پدرشوهم نابود کرد. نمیتونه برگرده تبریز. وگرنه خودمون اینجا ادمش میکردیم
مهرداد
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۷:۱۱
سلام دوستان، پیام هستم، پیام صادقیان خودتون. همونی که خیلی دوسش دارید! من دارم میرم از پرسپولیساااا! اون بالا نوشتم گفتم شاید نخونده باشید اومدم این پائین هم بنویسم مطمئن شم حتما بخونید! آخه پس اگه خوندید چرا نمیائید جلومو بگیرید؟ دیگه ایندفعه راست راسکیه!!! جدی دارم میرم! مرسی که تو این مدت شماها رو تحمل کردم!!!! برای خودم آرزوی بهبوده حافظه کوتاه مدت خوبی میکنم تا هی یادم نره که آیا خداحافظی کردم یا نه!
مهرداد
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۷:۱۵
من این پیام رو میبینم یاد فیلم memento میوفتم. بنده خدا یکی بوده حافظه کوتاه مدتش دچار مشکل میشه و 15 دقیقه refresh میشده. یعنی به خدا پیام هم همینطوریه. الان خداحافظی میکنه 15 دقیقه بعد یادش میره که خداحافظی کرده یا نه! دوباره خداحافظی میکنه! نخند! زشته! بده! گناه داره میفهمی! گناه داره! بجای اینکار دعا کن خوب بشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر