فهرست
بوفون: دیدار با انگلیس  کلیدی برای موفقیت ایتالیا در جام جهانی است
بوفون: دیدار با انگلیس کلیدی برای موفقیت ایتالیا در جام جهانی است

بوفون: دیدار با انگلیس کلیدی برای موفقیت ایتالیا در جام جهانی است

آی اسپورت- جان لوئیجی بوفون اعتقاد دارد برد مقابل انگلستان در نخستین بازی ایتالیا در جام جهانی مهم ترین چیز است.

آتزوری و شاگردان روی هاجسون باید در چهاردهم ژوئن مقابل مانائوس مقابل اوروگوئه و کاستاریکا به میدان بروند.

بوفون احساس می کد که تاکید او بر اهمیت یک شروع خوب مبالغه آمیز نیست چرا که کم ترین فایده ی شروع خوب در برابر انگلیس این است که چیزی به بازی آخر مقابل اروگوئه بستگی نخواهد داشت.

«مشخص است که اگر ما در بازی اول انگلیس را ببریم، گامی بزرگ برای صعود ما به مرحله ی بعد خواهد بود چرا که در پایان صرفنظر ازینکه چه کسی مقابل ما قرار دارد، سه امتیاز بازی اول در حساب ما منظور شده و ما می توانیم با اعتماد به نفس و اطمینان بیشتری به میدان برویم.»

بوفون در مراسم معرفی تی شرت تیم ملی ایتالیا به خبرنگار گل گفت:«این درست است که ما در بازی های آخرمان نتوانسته ایم اروگوئه را ببریم ولی همیشه می توان خلاف آمارها را اثبات کرد.»

«همچنین بازی مقابل اروگوئه بازی آخر ما در مرحله ی گروهی است و منامیدوارم این دیدار برای ما دیدار مرگ و زندگی نباشد چرا که این بدین معناست که ما در بازی های قبلی امتیاز از دست داده ایم.»

بوفون همچنین اعتقاد دارد ماریو بالوتلی 23 ساله می تواند همراه بادوستاره ی جوان ایتالیا لورنزو اینسینه ومارکو وراتی از پتانسیل های بالقوه ی لاجوردی پوشان در جام جهانی 2014 باشد.

«بالوتلی، اینسینه و وراتی بدون شک جوان و عالی هستند. بالوتلی کمی از دوتای دیگر بهتر است ولی آینده ی حرفه ای این بازیکنان در گرو تلاش هایشان در راه حرفه ای بودن است.»


     
آی اسپورت
2014-03-04 23:49:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر