فهرست
گزارش روز: جدایی همزمان نوری، گابریل و پیام/ بحران بازیساز در پرسپولیس
گزارش روز: جدایی همزمان نوری، گابریل و پیام/ بحران بازیساز در پرسپولیس

گزارش روز: جدایی همزمان نوری، گابریل و پیام/ بحران بازیساز در پرسپولیس

آی اسپورت- حتی اگر مدیران باشگاه پرسپولیس در تقابل با هواداران نگران تیم شان از تمدید قرارداد با نوری خبر بدهند، به نظر نمی رسد تغییری در وضعیت این بازیکن ایجاد شود و او در فصل بعد نیز در پرسپولیس ماندگار شود. کاپیتانِ سرخ پوشان در قطر با یک تیم تازه صعود کرده به لیگ ستارگان این کشور به توافق رسیده و تنها یک امضا با جدایی حتمی از پرسپولیس فاصله دارد. مرد شماره 14 خط هافبک قرمزها تصمیمش را برای جدایی از تیم گرفته و حالا که دیگر به تیم ملی نیز دعوت نمی شود و نگران کم توجهی کی روش نیست، قصد دارد فوتبال اش را در قطر ادامه بدهد.

پیش از محمد نوری، فرناندو گابریل نیز از باشگاه جدا شده و بعد از این دو، جدایی پیام صادقیان از پرسپولیس هم قطعی شده است. در واقع پرسپولیس هر سه بازیکن پلی میکر لیگِ قبل را از دست داده و در خط هافبک به طور کلی از فانتزی خالی شده است. جالب اینکه این باشگاه در فصل نقل و انتقالات تا به امروز توجهی به این پست نشان نداده و بیشتر مشغول خرید بازیکنان حاضر در خط دفاعی شده است.

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-23 18:59:06
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۰۷
هرگز نرطیدن بهتر از دیر رسیدنه
هوادار مادر مرده
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۵۳
هر سال همون چند تا بازیکن خوبی رو هم که داریم از دست میدیم و به جاشون آشغال میگیریم!! اون از پارسال این هم از امسال با این سلیقه و لیست تخمی برانکو و هیات مدیره لش مرده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر