فهرست
انتقاد شدید سرمربی روبین کازان:رفتارهای سردار بچه گانه است
انتقاد شدید سرمربی روبین کازان:رفتارهای سردار بچه گانه است

انتقاد شدید سرمربی روبین کازان:رفتارهای سردار بچه گانه است

آی اسپورت- سرمربی روبین کازان حسابی از دست بازیکنان ایرانی تیمش و بی‌نظمی‌های آنها عصبانی است.رومن بیلیاتدینف، سرمربی روبین‌کازان در گفت‌وگو با سایت ورزش روسیه درباره دلیل نیمکت‌نشینی آزمون در فصل گذشته گفت: برخلاف آن چه وبلاگ‌ها و روزنامه‌ها می‌نویسند هیچ مشکلی بین من و سردار نبود. حتی وقتی او را نیمکت‌نشین کردم، هم سعی کردم قانعش کنم و به او گفتم که تو بازیکن مورد علاقه من هستی و دنبال پول نرو؛ چرا که در روبین‌کازان آینده داری. پس از این صحبت‌ها او تصمیم گرفت تا به صورت قرضی به روستف برود و در این تیم بازی کند.نوسان زیادی هم در کار سردار دیده می‌شود که فکر می‌کنم به مرور زمان برطرف شود. اینها باعث می‌شود که نتوانیم روی او به عنوان مهاجم ثابت تیم حساب کنیم.
او درباره تمدید قرارداد آزمون نیز گفت: سردار به من قول داده است که در کازان بماند. من برای تمدید قرارداد به پای آزمون نمی‌افتم و التماس نمی‌کنم که لطفا در کازان بمان. تصمیم با خود اوست.
بیلیاتدینف در پایان و در پاسخ به این سوال که سردار الان کجاست، گفت: متاسفانه نه می‌دانم آزمون الان کجاست نه علیرضا حقیقی. قرار بود آزمون 18 ژوئن که تمرینات ما شروع می‌شود خودش را به محل تمرینات تیم برساند؛ چرا که تیم ملی ایران نیز در آن تاریخ بازی نداشت و او قرار بود بلافاصله پس از بازی تیم ملی ایران به اردوی روبین‌کازان اضافه شود ولی متاسفانه او بی‌نظمی کرده و خودش را به اردوی تیم نرسانده است. این بی‌نظمی بیش از هر چیز به ضرر خودش خواهد بود. این رفتارهای سردار نشان می‌دهد که او بچه است و اگر تا اواخر همین ماه در تمرینات حضور پیدا نکند، یعنی این که یک طرفه قراردادش را فسخ کرده است.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-06-23 19:08:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر