فهرست
گزارش روز؛ «جکسون فایو» و شروع دورانی تازه در اتلتیکو
گزارش روز؛ «جکسون فایو» و شروع دورانی تازه در اتلتیکو

گزارش روز؛ «جکسون فایو» و شروع دورانی تازه در اتلتیکو

آی اسپورت – از 1968 تا 1975، آنها یکی از مبتکرترین و تاثیرگذارترین گروه های موسیقی در آمریکا بودند. پنج برادر به نام «جکسون» که موفقیت فراوانی در زمینه پاپ، فانک و راک به دست آورند. آنها به گروه «جکسون فایو» (جکسون 5) مشهور شدند.
چهل سال بعد از جدایی و متلاشی شدن آن گروه، اتلتیکو مادرید مشابه آن گروه را در فوتبال و درتیم خود ایجاد کرده است. آنها نام خانوادگی یکسان ندارند و هنوز در زمین چمن کنار هم قرار نگرفته اند، اما آمدن جکسون مارتینز به اتلتیکو می تواند آغاز دوره ای جدید در تاریخ این باشگاه باشد. مهاجم کلمبیایی به جمع لوسیانو ویه‌تو، آنتوآن گریزمان، فرناندو تورس و آنخل کورئا می پیوندد.
این پنج بازیکن مهره های هجومی تیم دیگو سیمئونه هستند که مصمم به کسب قهرمانی در فصل آینده به نظر می رسد. تراکم ستاره ها در خط آتش اتلتی، به این معنی است که «چولو» باید ترکیبهای مبتکرانه ای را برای گرفتن بیشترین و بهترین بهره از این جمع پنج نفره به کار گیرد. سیمئونه مجبور است بازی تیمش را جوری برنامه ریزی کند که از قابلیتهای ویه‌تو و جکسون مارتینز در کنار بازیکنان فعلی اش، گریزمان و فرناندو تورس، استفاده کند.
چولو، همیشه یکی از هواداران سبک بازی ویه‌تو بوده و زمانی که سرمربی راسینگ بود به این بازیکن میدان داد. سپس ویه‌تو با 20 گلی که به همراه ویارئال به ثمر رساند تبدیل شد به یک ستاره در فوتبال اسپانیا. از سوی دیگر، جکسون مارتینز در سه فصل گذشته در پورتو یک مهاجم قدرتمند نشان داده. در کنار این دو تازه وارد، دو بازیکن سرعتی هم هستند، گریزمان و تورس که فصل گذشته زوجی تاثیرگذار و خطرناک را تشکیل داده بودند.
اما تنها نکته مبهم در خط آتش پنج نفره اتلتیکو، نقشی است که باید به کورئا داده شود. باشگاه معتقد است او می تواند توانایی های خود را به بهترین شکل نشان دهد. اما در حال حاضر هیچکس نمی داند که این بازیکن در اتلتیکو باقی می ماند یا به طور قرضی به تیمی دیگر می رود تا تجربه بیشتری به دست بیاورد. پیشنهادهای خوبی هم برای او وجود دار اما سیمئونه می خواهد فعلا او را در تمرینات تیمش ببیند و پس از زیر نظر گرفتن پیشرفتش در مورد او تصمیم بگیرد.
9410
     
آی اسپورت
2015-06-23 21:44:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر