فهرست
حرفهای خاص پپ؛ فقط می خواهم مردم دوستم داشته باشند
حرفهای خاص پپ؛ فقط می خواهم مردم دوستم داشته باشند

حرفهای خاص پپ؛ فقط می خواهم مردم دوستم داشته باشند

آی اسپورت – پپ گواردیولا از اینکه چهره های مختلفی در انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا شرکت کرده اند، خوشحال است، به خصوص از حضور لاپورتا، آبیدال و لادروپ: «انکار نمی کنم که واقعا از لاپورتا خوشم می آید، او عالی است. زمانی که من 36 سال داشتم او به من اطمینان کرد. من نمی توانم در انتخابات رای بدهم چون آن موقع در چین خواهم بود. آبیدال را خیلی دوست دارد، خوش اقبال بودم که توانستم مربی او باشم و او را از نزدیک بشناسم. لادروپ هم آدم خیلی خوبی است.»
سرمربی بایرن مونیخ از اصلی ترین انگیزه اش در زندگی و کار نیز حرف زد: «آنچه واقعا در زندگی و کارم می خواهیم این است که مردم مرا دوست داشته باشند. دنبال هیچ چیز دیگر نیستم. واقعا دنبال جام و افتخار نیستم.»
گواردیولا از این گفت که چطور محبوب بودن و ارزشمند بودن می تواند روی عملکرد افراد تاثیر بگذارد: «من یک بازیکن استثنایی داشتم که از شرایط خوب خود دور شده بود. برای او یک قهوه ریختم. با هم حرف زدیم، نه در مورد فوتبال، بلکه در مورد زندگی. در بازی بعدی او دو گل از چهار گل تیم را زد. او احساس خاص بودن کرد چرا که فهمید دیگران دوستش دارند. مواجه با افراد به صورت فردی یک کلید مهم در رهبری و هدایت یک گروه است.»
9410
     
آی اسپورت
2015-06-24 00:02:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر