فهرست
کری خوانی به سبک سرمربی لهستان: ایران باید از ما بترسد
کری خوانی به سبک سرمربی لهستان: ایران باید از ما بترسد

کری خوانی به سبک سرمربی لهستان: ایران باید از ما بترسد

آی اسپورت - در شرایطی که تیم ملی والیبال، جمعه و یکشنبه در سالن والیبال آزادی میزبان تیم ملی لهستان است، سرمربی این تیم جنگ روانی با ایرانی ها را شروع کرده. لهستان به خوبی از حساسیت بازی با ایران آگاه است و می داند که اگر به شاگردان کواچ ببازد، آنوقت شانس بسیار کمی برای صعود به مرحله بعدی خواهد داشت.
استفان آنتیگا سرمربی این تیم در گفتگو با سایت se لهستان صحبتهایش در مورد بازی با ایران را اینگونه شروع کرده: تیم من در شرایط بسیار خوبی قرار دارد اما دو بازی بسیار سخت در تهران انتظار ما را می کشد. سال گذشته ما دو باخت بد در تهران داشتیم. سر و صدا در محل برگزاری بازی آنقدر زیاد است که هیچ جای دیگری در دنیا شما چنین وضعیتی را نمی بینید. آنقدر صدا زیاد بود که توصیه های من به گوش شاگردانم رسید اما امسال شرایط فرق می کند.
از اینجا به بعد، کری خوانی آنتیگا شروع می شود: سرنوشت این بازی در دستان ماست. اگر ایران از ما شکست بخورد دیگر شانس زیادی برای صعود نخواهد داشت. ما نمایش بسیار خوبی داریم و باید به این نکته توجه کرد که لهستان قهرمان والیبال جهان است. پس ما نباید از تیمی ترس داشته باشیم بلکه بقیه باید از ما بترسند.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-24 09:38:55
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا رستمی
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۰۲
برو بابا هیچ غلطی نمیتونین بکنین به ما کری میخونی وقتی که اومدی سالن آزادی از ترس خودت و شاگردات شلوارتونو خیس میکنین.
-
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۲۶
پیشنهاد به آی اسپورت : وقتی اومدن دو بازی رو باختن ازش بپرسید روی چه حسابی این مصاحبه رو کرده ،،
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر