فهرست
انگلیس - دانمارک: ملاقاتی دوستانه در ومبلی
انگلیس - دانمارک: ملاقاتی دوستانه در ومبلی

انگلیس - دانمارک: ملاقاتی دوستانه در ومبلی


آی اسپورت- انگلیس چهارشنبه شب در دیداری دوستانه در ورزشگاه ومبلی لندن به استقبال میهمان دانمارکی اش می رود، دیداری که اولین بازی از چهار دیدار تدارکاتی پایانی پیش از سفر به برزیل و انجام نخستین بازی جام جهانی برابر ایتالیا در مانائوس خواهد بود.

انگلیس از زمانی که موفق شد به عنوان صدرنشین گروه اچ به رقابت های جام جهانی 2014 برزیل صعود کند، در دو دیدار تداراکاتی اخیرش در ومبلی برابر تیم های شیلی و آلمان متحمل شکست شده. در حال حاضر روی هاجسون سرمربی سه شیرها تصمیم گرفته تا پیش از سفر به برزیل در رابطه با انتخاب لیست نهایی اش بیشتر فکر کند. او برای این بازی ظاهرا می خواهد از لوک شاو مدافع ساوتهمپتون که برای نخستین بار به تیم ملی دعوت می شود و همچنین رحیم استرلینک که اخیرا فرم بسیار خوبی در لیورپول داشته استفاده کند.

استیون کالکر یکی از دیگر بازیکنان جوانی است که به او این فرصت داده شده تا در آخرین بازی پیش از اینکه هاجسون لیست سی نفره ی موفقتش را تکمیل کند، خوش بدرخشد. به عبارتی این دیدار فرصتی برای بازیکنان جوانی خواهد بود که می خواهند خودشان را به روی هاجسون سرمربی انگلیس ثابت کنند.

انگلیس پس از این دیدار، در سه بازی دوستانه ی دیگر پیش از شروع جام جهانی به مصاف پرو، اکوادور و هوندراس می رود

همانظور که تیم شروود سرمربی باشگاه تاتنهام گفت، بسیار بعید است که در بازی چهارشنبه شب انگلیس برابر دانمارک از کایل واکر مدافع ملی پوش اسپورز ها استفاده شود؛ در حالی که کالکر، آندروس تاونسند، جان رودی و آدام لالنا هیچ کدام در تمریتات روز صبح دوشنبه حضور نداشتند.

از طرفی، دانمارک هم نگرانی هایی در رابطه با مصدومیت جدید بازیکنانش برای این دیدار دارد، شروود در بخشی از صحبت هایش هم تایید کرد که کریستین اریکسون هافبک جوان بازیساز تاتنهام نمی تواند دانمارک را در این دیدار همراهی کند و به این بازی نمی رسد.

مارتین برایتویت با توجه به مصدومیتی که در جریان برد دو بر صفر تولوس برابر نیس در روز شنبه گریبانگیرش شد، از جمله بازیکنانی است که قطعا در این دیدار حضور نخواهد داشت.

دانمارک که موفق به صعود به جام جهانی 2014 برزیل نشد، پس از حذف از دور این رقابت ها به ترتیب پیش از پیروزی 2-1 برابر نروژ با حساب 6-0 ،مالت را هم در دیداری دوستانه در هم کوبید؛ در نتیجه پسران اولسن در پنج بازی اخیرشان در مجموع رقابت ها، هنوز طعم شکست را تجربه نکرده اند و قطعا سعی خواهند کرد چهارشنبه شب این روند را هم برابر انگلیس ادامه دهند.

     
آی اسپورت
2014-03-05 09:31:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر