فهرست
ستون طنزیم: بازگشت پیام با دسته بیل
ستون طنزیم: بازگشت پیام با دسته بیل

ستون طنزیم: بازگشت پیام با دسته بیل

بازگشت آقای سبک‌دست به باشگاه استقلال را گرامی می‌داریم. خدمت آقای خادم هم ارادت داریم! نتیجه اخلاقی: سجادی یا خادم فرقی ندارند وقتی آدم‌های خادم دارند بیزینس‌شان را می‌کنند آقای سجادی هم ترجیح می‌دهد برود ماستش را بخورد البته بعد از ساعت افطار!
کویت سرانجام مهدی طارمی بعد از دو هفته بازارگرمی در پرسپولیس ماندنی شد. ببینیم حالا که قرارداد استاد پرفشنال شده چقدر مایه گیرشان می‌آید! نتیجه اخلاقی: یه ماشین داد، صد و پنجاه میلیون از پولی رو هم که گیرش نمی‌اومد بخشید. ببینید حالا چی از دلش درومده. ماشینه که همون روز نوترشو هدایتی براش خرید. قرارداد الانش در پرسپولیس هم... نتیجه غیراخلاقی: زیرک باش تا کامروا باشی... نتیجه‌گیری ترانسفری: برای کویتی شدن حتما نباید به کویت بروی!
رضا نمی‌خوابد! رضا رجبی فعلا تنها مدافع قلعه‌نویی است که همچنان در سنگر ایستاده و دارد شلیک می‌کند. هر چند وقت یک بار قلعه‌نویی سری به او می‌زند و می‌گوید: بزرگوار! تمام شد! ممنون‌دار شماییم. بیا استراحت کن. ولی رضا مگر گوش می‌کند؟ رضایی که فابیو بالا را در برزیل کشف کرده بود، رضایی که خودش برای ما تعریف می‌کرد در برزیل می‌نشست کنار رودخانه و گریه می‌کرد و معنویت او رابطه مدیربرنامه‌های فابیو بالا با خدا را زنده کرده بود  (لال شوم اگر دروغ بگویم! خودش داشت برایم تعریف می‌کرد) چنین رضایی لحظه‌ای از سنگر حق و حقیقت دور نمی‌ماند. آری! بقیه دستیاران امیرخان روزه سکوت گرفته‌اند و تلفنش را هم جواب نمی‌دهند اما رضا رجبی همچنان در سنگر امیر دارد شلیک می‌کند. آخرین شلیک رضا رجبی دیروز به سمت پورحیدری بود.
 
بازگشت پیام با دسته بیل برای هفتمین بار در یک ماه اخیر و برای یازدهمین بار در دو ماه اخیر و برای شانزدهمین بار در سه ماه اخیر همکاری صادقیان و پرسپولیس پایان یافت. البته قرار شده این همکاری سه بار دیگر هم پایان بپذیرد که صادقیان متوجه شود نمی‌خواهندش! گویا هر بار که با او به توافق می‌رسند که نمی‌خواهندش فردایش دوباره برای مذاکره می‌آید باشگاه! گویا از ترس ورود غیرمجاز او به باشگاه پنجره‌ها قفل شده و برای در ورودی نیز مامور مسلح گذاشته‌اند هر چند پیام سرسخت‌تر از این حرف‌هاست و از الان دارد زیر باشگاه نقب می‌زند تا برگردد داخل اتاق مذاکره!
انواع توهم ببینید توهم انواع دارد. 1. توهم از نوع پیام ... 2. توهم از نوع مهرداد ... 3. توهم از نوع احمد آل‌نعمه که امروز می‌خواهیم این سومی را درس بدهیم. آل‌نعمه بعد از بازگشت از سفر توریستی‌اش به جام جهانی با گران‌ترین قرارداد به تراکتورسازی رفت و نیم‌فصل از آنجا دیپورت شد! بعد به فولاد برگشت و سر نیم‌فصل از اینجا هم دیپورت شد! الان هم مصاحبه کرده و گفته: من این فصل با این تیم قرارداد بستم و جدایی‌ام در حال حاضر باعث تعجب است، برای اینکه وقتی بازیکنی نیم‌فصل به یک تیم می‌آید و تمام بازی‌ها را فیکس در میدان قرار دارد و از لحاظ فنی و اخلاقی مشکلی ندارد نمی‌دانم چه دلیلی است که در لیست مازاد قرار می‌گیرد. وقتی بازیکنی در نیم‌فصل دوم که شرایط تیم‌ها حساس‌تر می‌شود، از لحاظ فنی مورد توجه مربی‌ قرار می‌گیرد و در تمام بازی‌ها هم حضور پیدا می‌کند، یعنی مربی آن تیم به او اعتقاد دارد. درست مثل من که در تمام بازی‌ها حضور داشتم و خط دفاعی فولاد بهترین خط دفاعی لیگ شد و در بازی‌های آسیایی نیز در گروه‌بندی نیز بهترین خط دفاعی را از آن خود کردیم. نتیجه اخلاقی: اسکوچیچ خیلی بد است! نتیجه اخلاقی‌تر: خطیبی هم خیلی بد است! نتیجه اخلاقی‌ترین: فقط من خوبم! فقط من گرانقیمتم. یالا زود باشید با من قرارداد یک میلیارد تومانی ببندید. من در جام جهانی 270 دقیقه بازی‌ها را تماشا کرده‌ام. من خیلی خوبم!


ایران ورزشی/هومن جعفری

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-06-24 15:08:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر