فهرست
پیشنهاد آی‌اسپورت در نقل‌وانتقالات: هافبک یک میلیونی بخر!
پیشنهاد آی‌اسپورت در نقل‌وانتقالات: هافبک یک میلیونی بخر!

پیشنهاد آی‌اسپورت در نقل‌وانتقالات: هافبک یک میلیونی بخر!

آی‌اسپورت- همیشه تیمی موفق است که هافبک خوب داشته باشد. این فصل لیگ برتر نشان داد که اگر رحمتی را هم داشته باشی، می‌توانی سقوط می‌کنی. همین طور مهاجم خوب هم تنها برای موفقیت کافی نیست. بارسلونا هم در دو فصل اخیر نقش پر رنگ بوسکتس را به خوبی نمایان کرد. فصل قبل هافبک تدافعی بارسونا مقاطع زیادی از فصل را به خاطر مصدومیت از دست داد و این تیم نتوانست موفقیتی کسب کند. اما با بازگشت آقای هافبک تدافعی، کاتالان‌ها سه گانه زدند. در اینجا نگاهی می‌اندازیم به برترین هافبک‌های ارزان قیمیتِ فصل که هر تیمی توان خریدشان را دارد. 


محسن کریمی: هافبک کناری استقلال تهران که تنها بیست‌ویک سال سن دارد، در این فصل استارت‌هایی زد که ما را به سال‌های 1998 برد. سال‌هایی که فقط مهدوی‌کیا با این سرعت همراه با توپ می‌دوید. کریمی در این فصل مجموعا 178 دقیقه برای آبی‌ها به میدان رفت. این بازیکن با قراردادی یک میلیون تومانی به استقلال آمده بود. قراردادی که برای فصل آینده هر چند برابر هم که شود، باز می‌ارزد.
 
روزبه چشمی: هافبک دفاعی که در نوزده سالگی به همراه یحیی گل‌محمدی به پرسپولیس رفت، اما هیچ گاه موفق به انجام بازی نشد. حالا روزبه با  قراردادی 50 میلیونی به صبای قم رفت و زیر نظر کی‌روش هم در تیم ملی توپ می‌زند.
 
احمد نوراللهی: تنها نقطه مثبت کارنامه حمید درخشان در پرسپولیس میدان دادن به احمد بود. در روزهایی که پرسپولیس با ضعف هافبک دفاعی مواجه بود، نوراللهی به خوبی از پس این پست برآمد. کلاس بازی نوراللهی از لیگ ایران بالاتر است.
 
حامد شیری: شماره هجده سایپا، فوتبالش را با پست هافبک تدافعی شروع کرد. اما در لیگ یک، گل‌محمدی او را به یک خط عقب‌تر سوق داد و باز هم شیری در پست جدیدش موفق بود. با ورود شیری به لیگ برتر، باز هم در پست هافبک تدافعی و دفاع وسط سرگردان بود. حتی زمانی با دستور مربی خارجی تیم، در دفاع راست هم بازی می‌کرد. حالا آن قدر شیری در پست‌های مختلف به خوبی کار کرده که چند تیم لیگ برتری به دنبال این بازیکن چند پسته هستند.
 
سامان نریمان‌جهان: هافبک تهاجمی 150 میلیون تومانی تراکتورسازی در دو دیدار با سرخابی‌های پایتخت، هر بلایی که دوست داشت سر آنها آورد. برای خرید یک پشت مهاجم کلاسیک هر تیمی سامان ارزان قیمت نیاز دارد.
 

کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-06-24 14:19:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر