فهرست
بررسی خرید جدید و گرانقیمت استقلال: می‌ارزید؟
بررسی خرید جدید و گرانقیمت استقلال: می‌ارزید؟

بررسی خرید جدید و گرانقیمت استقلال: می‌ارزید؟

آی اسپورت - بر اساس شنیده‌ها، قرارداد هافبک تازه وارد 28 ساله استقلال برای هر فصل 900 میلیون تومان است. انصاری فصل پیش بهترین بازیکن گسترش فولاد بود و با وجود اینکه بیشتر بازی‌ها در پست هافبک بازی می‌کرد 8 گل و 3 پاس گل داشت. گل‌هایی که همه آن‌ها در جریان بازی زده شد. دو گل او در بازی برگشت به پرسپولیس برای آبی‌ها و به صورت خاص پرویز مظلومی، امتیاز ویژه‌ای محسوب می‌شود. انصاری علاوه بر سرعت و حمل توپ بالا، با وجود قامت کوتاهش خوب سر می‌زند و هر دو گل او به تیم برانکو هم با ضربه سر زده شد.
او بعد از پایان لیگ به لیست اولیه تیم ملی هم رسید اما سن و سالش باعث می‌شود کی‌روش نتواند برای سال‌های آینده روی او حساب باز کند و بعد از اردوی اول خط خورد. در بین چپ‌پاهای فصل قبل لیگ برتر فقط وحید امیری و احسان حاج‌صفی موفق‌تر از انصاری بودند و پرداخت 900 میلیون برای سومین چپ‌پای فوتبال ایران،‌ رقم عجیبی محسوب نمی‌شود.
کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-24 14:52:13
نظر دهید
۴ نظر
-
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۱
900 میلیون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این بازیکن قراردادش در گسترش 200 میلیون بود. من بازی های گسترش رو دیدیم یک بازیکن معمولیه. پرسپولیس هم تیم دومش رو فرستاده بود که 2 گل به پرسپولیس زد.
-
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۵
جابر فوق العاده س، لنگیا هم آتیش گرفتن
siavash
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۳۹
هنوز که رقم قراردادش اثبات نشده 900 میلیونه - حتی اگه هم باشه می ترزه - به قول نویسنده ی مطلب بالا , فقط حاج صفی و امیری ازش بهتر بودن - خوش آمدی جابر عزیز .
علیرضا
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۰۰
قرارداد انصاری 900 میلیون برای دو ساله که به عبارتی میشه 450 میلیون برای هر سال.وقتی استقلال به اکبر صادقی که بهترین هافبک دفاعی لیگ بوده پیشنهاد 500 میلیونی میده چطور واسه انصاری 900 میلیون هزینه می کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر