فهرست
سمیر نصری: فصل بعد قرار است جام های زیادی ببریم
سمیر نصری: فصل بعد قرار است جام های زیادی ببریم

سمیر نصری: فصل بعد قرار است جام های زیادی ببریم

آی اسپورت- سمیر نصری، ستاره اسبق آرسنال و حال حاضر منچستر سیتی مصاحبه ای کوتاه با فورفورتو انجام داده است که در زیر می خوانید
فصل پیش را چطور ارزیابی می کنی؟ اگر شانسی دوباره به شما داده شود چه چیز را تغییر می دهی؟
فصل برای ما خیلی ناامیدکننده بود. دوم شدیم. اما در من سیتی همه می خواهند قهرمان شوند و هر سال جام ببرند. مخصوصا بعد از این که در یک فصل هیچ جامی نبرده بودیم. اما نشان دادیم که شخصیت خاصی داریم و توانستیم دوم شویم. حالا آماده ایم که به فصل بعد حمله کنیم و جام را به منچستر بیاوریم.
سیتی چطور می تواند فصل آینده پیشرفت کند؟
این سوالی است که اعضای باشگاه هم به آن فکر می کنند. به نظرم باید بازیکنانی بخریم که ترکیبمان قوی تر شود. اگر بخواهیم در رقابت بزرگتر شویم، باید ترکیبی عمقی و بزرگ داشته باشیم. اگر بخواهیم قهرمان لیگ قهرمانان شویم، چیزی که هدف اصلی سیتی است، یا این که بخواهیم در هر رقابتی حضور فعال داشته باشیم، باید همین کار را کنیم و ترکیبی بزرگ داشته باشیم. این چیزی است که در تابستان می خواهیم آن را توسعه دهیم.
کدام بازیکن بیش از همه در تمرینات تو را به وجد می آورد؟
سوال سختی است. سخت است چون بازیکنانی داریم که در بازی ها خوب هستند و بازیکنانی داریم که در تمرینات خوب هستند. مثلا آگوئرو در تمرینات بهترین بازیکن نیست. اما در بازی ها عالی است. اما در بازی ها همیشه می گویم که آگوئرو یا توره بهترین هستند.
اگر یایا توره از تیم شما برود چه می شود؟
به نظرم او برای من سیتی بازیکن بزرگی است. در این فصل او پستی بلندی زیادی داشت چون اتفاقات زیادی برایش افتاد. برادرش را از دست داد و این اتفاقی بود که روی او تاثیر زیادی گذاشت. اما در پایان فصل دیدیم که دوباره به اوج بازگشت. بعد از پایان فصل با او صحبت کردم و گفت که آماده است تا فصلی فوق العاده پیش رو داشته باشد. می دانید که وقتی در روز خوبش باشد، واقعا فوق العاده است و برای ما بازیکن مهمی است. شاید او بهترین هافبک منطقه ای این سیاره باشد. من به آینده او خوشبینم.
فصل آینده خودت را کجا می بینی؟
(با خنده) منچستر! تابستان گذشته من قراردادی 5 ساله امضا کردم و همه درباشگاه می خواهند که من بمانم. حتی اگر  خبرنگاران چیزهایی دیگر بگویند. این به مربی بستگی دارد. من هم مصدومیت های زیادی داشتم و می خواهم به اوج بازگردم. اما در منچستر خواهم بود، عنوان کسب می کنم و جام می برم. این اتفاقی است که قرار است فصل آینده بیفتد.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2015-06-24 16:41:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر