فهرست
سایپا، مدعی پنهان نقل و انتقالات/ سبقت با چراغ خاموش
سایپا، مدعی پنهان نقل و انتقالات/ سبقت با چراغ خاموش

سایپا، مدعی پنهان نقل و انتقالات/ سبقت با چراغ خاموش

آی اسپورت- در حالی که تیم‌های بزرگ لیگ با سروصدا به دنبال جذب بازیکن هستند و باکس اخبار نقل و انتقالات را ساپورت می‌کنند، یکی از تیم‌های متوسط فصل گذشته خیلی آرام و بی‌سروصدا روندی را برای تیم بستن در پیش گرفته که اگر بتواند آن را به سرانجام برساند باید به عنوان یکی از مدعیان فصل آینده روی آنها حساب کرد.
باشگاه سایپا که فصل گذشته با مجید جلالی به عنوان هفتمی لیگ برتر رسید، امسال انگار اهداف بزرگ‌تری در سر دارد. جلالی فصل پیش چندین پدیده جوان را با لباس نارنجی‌رنگ سایپا به لیگ برتر آورد. بالاترین توقغی که از تیم جوان او می‌شد داشت همین عنوان ششم و هفتمی بود. اما امسال انگار نارنجی‌ها اهداف بزرگ‌تری در سر دارند و این نکته را از نام‌هایی که در لیست خریدهایشان گذاشته‌اند می‌توان حدس زد. این نکته را از همان اولین روزهای نقل و انتقالات وقتی سایپا با جواد نکونام و کریم انصاری‌فر پای میز مذاکره نشستند می‌شد فهمید.
سایپا امروز قرارداد با غلامرضا رضایی را قطعی کرد و به جذب رضا نوروزی هم یک قدم نزدیک‌تر شد. احتمال آمدن کریم انصاری‌فر به این تیم هنوز منتفی نشده و یکی دو بازیکن بزرگ دیگر هم در لیست خرید سایپا حضور دارند. ضمن این‌که مهدی ترابی و محمدرضا اخباری و... هم از جمله جوان‌های فصل گذشته سایپا هستند که حالا برای خودشان بازیکنانی باکیفیت و ملی‌پوش به حساب می‌آیند و حفظ همین بازیکنان هم موفقیت بزرگی برای سایپا محسوب می‌شود.
بازار نقل و انتقالات هنوز به شکل جدی رونق نگرفته و خریدهای بزرگ تازه در روزهای آتی از راه خواهند رسید. اما از فعل و انفعالات همین چند روز هم می‌شود حدس زد اتفاقات بزرگ طی روزهای آینده در کدام باشگاه‌ها رقم می‌خورند. اتفاقاتی که شاید بخشی از آن‌ها به مدعی شدن نماینده استان البرز در لیگ برتر بیانجامند.
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-24 17:33:47
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۰۰
ای شیطون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر