فهرست
آنچلوتی : مسی ستاره جام جهانی خواهد بود
آنچلوتی : مسی ستاره جام جهانی خواهد بود

آنچلوتی : مسی ستاره جام جهانی خواهد بود

آی اسپورت- جنجالی ترین پاسخ مربوط به کارلو آنچلوتی ، مربی رئال مادرید است که به عنوان یکی از بیست نفری که مورد سوال قرار گرفته است ، از "‌لیونل مسی " یاد کرده است .

از سویی آنچلوتی ، برزیل را گزینه اصلی قهرمانی در جام جهانی دانسته و آن ها را "‌قدرتمند در مقابل همه " خوانده است و پیرلو را نیزمهمترین بازیکن تیم ملی ایتالیا دانسته است .

از بیست مربی ایتالیایی که به این سوالات پاسخ داده اند ، هفده نفربرزیل را قهرمان جام جهانی می دانند ، دو نفرآلمان و فقط یک نفر آرژانتین . بیشتر آنها مسی را انتخاب کرده اند ، یعنی دوازده نفر . نیمار دو رای دارد و کریستیانو ، ریبری ،‌سوارز ، کلوسه ، اوزیل و حتی هالک نیز یک را دارد .

مربیان رای دهنده در این نظرسنجی بدین ترتیب هستند : آنچلوتی ، بایاردینی ، برتا ، کورین ،‌دی کارلو ،‌چیرو فرارا ، رودی گارسیا ، جیان پیرو ، گاسپرینی  لویس مانخیا ، رولاندو ماران ، وینچنزو مونتلا ، استفانو پیولی ، ادی رخا ، جیانی ریورا ،‌کلارنس سیدورف ،‌لوچانو اسپاتی ، رنزو اولیوری ،‌جیامپیرو ونتورا ، دیگو لوپز دینو زوف .

عجیب است که هیچ کدام از سرمربی ها به اسپانیا رای نداده اند . فقط دیگو لوپز ،‌مربی کالیاری ، اسپانیا را در سطح برزیل دانسته است.

     
آی اسپورت
2014-03-05 10:10:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر