فهرست
عنایتی: فکر نمی‌کنم در استقلال بمانم
عنایتی: فکر نمی‌کنم در استقلال بمانم

عنایتی: فکر نمی‌کنم در استقلال بمانم

رضا عنایتی پس از پایان جلسه‌ای که امروز با پرویز مظلومی داشت،  گفت: در این مورد قرار شد یکی، دو روز دیگر تصمیم‌گیری لازم را به عمل بیاورم و در آن زمان مشخص می‌شود که در استقلال می‌مانم یا خیر؟ اما ماندن یا رفتن را به عهده خودم گذاشتند و من باید در این مورد تصمیم‌گیری کنم.
 آیا در مورد حضورش در ترکیب اصلی استقلال صحبت به عمل آمد؟ اصلاً در این مورد صحبت نکردیم. حرف‌هایی با پرویز مظلومی زدیم و تا یکی، دو روز آینده تکلیفم مشخص می‌شود هر چند که این موضوع را به عهده خودم گذاشتند.
 آیا در استقلال خواهید ماند؟  فکر نمی‌کنم باز هم باید ببینیم چه می‌شود هر چند که پیشنهاداتی که دارم در این خصوص تأثیرگذار نخواهد بود. برگشتم تا بعد از 5 سال با پیراهن استقلال خداحافظی کنم و باید صبر کرد تا ببینیم شرایط چه می‌شود دوست دارم جایی که بازی می‌کنم محیط خوبی باشد و اینکه شرایط دو پهلو باشد و بخواهم بالاجبار در تیمی باشم خودم هم دوست ندارم.
تکلیف طلبش از استقلال چه شد؟ فکر می‌کنم با ظهور امام زمان طلبم را بگیرم اما اگر بخواهد اتفاقی بیفتد باید ابتدا تسویه حساب شده و سپس قرارداد جدید امضا شود.
 از پدیده پیشنهاد دارد؟ 4، 5 پیشنهاد دارم و نگران نیستم نگرانی من خداحافظی با پیراهن استقلال بود که اگر این اتفاق نیفتد با یک تیم دیگر از فوتبال خداحافظی خواهم کرد.
     
آی اسپورت
2015-06-25 11:19:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر