فهرست

پیکه برای پویول دست به قلم شد: فرشته ی محافظ من

آی اسپورت- جرارد پیکه مدافع بارسلونا اذعان داشت که کارلس پویول "فرشته ی محافظ" او بوده و پس از شنیدن خبر جدایی او در تابستان به شدت ناراحت شده است.

مدافع 35 ساله برای حدود یک دهه یکی از یاران کلیدی بارسلونا بوده ولی روز سه شنبه در کنفرانس خبری اذعان داشت که در پایان فصل بارسلونا را ترک خواهد کرد.

پیکه که سال 2008 از منچستریونایتد به بارسونا پیوست برای تقدیر از زوج سالهای گذشته اش دست به قلم شد و گفت که وی نمی‌تواند جای خالی پویول را برای هواداران این تیم پر کند.

پیکه در صفحه ی فیس بوکش نوشت: "بلاخره آن روز فرا رسید.تو خواهی رفت.

شاید این یک راه زندگی باشد ولی تصور بارسا بدون تو غیرممکن است.

وقتی به گذشته نگاه می‌کنم و قهرمانی در پاریس و رم را به یاد می‌آورم، اولین چیزی که در ذهنم خطور می‌کند، تصویر توست که جام قهرمانی را بالا می‌بردی. در ومبلی تو این افتخار را به اریک آبیدال دادی، کاری که تو را حتی بزرگتر کرد.

نسل من و آنهایی که بعد از ما خواهند آمد، بارسا را بدون پویول و بدون کسی که با شماره ی 5 بازوبند در دست دارد، نخواهند شناخت. فکر نمی‌کنم اوضاع ماننذ گذشته شود.

تو را 6 سال گذشته دیدم.تو کاپیتان تیمی بودی که در کودکی در آن بازی کرده بودم و مرا به دنیای فوتبال معرفی کرده بود.

از روز اول رابطه ی بسیار خوبی با هم داشتیم، هم در زمین و هم خارج آن.در کنار تو احساس امنیت می‌کردم، می‌دانستم که روزی که اشتباه کنم، تو آنجا خواهی بود که مرا نجات دهی. تو فرشته ی محافظ من هستی.

می‌خواهم بدانی که دلم برای صحبت هایم در رختکن تنگ خواهد شد.برای نکاتی که خواهی گفت.و بالاتر از همه ی اینها فریادهایت در زمین.

تو یگانه و بی همتایی.باید به جمله ی 'می‌خواهیم پویول جدید را بخریم' بخندیم.باید تا همیشه دنبال آن بگردند. زیرا دیگر پیدا نخواهند کرد."

     
آی اسپورت
2014-03-05 10:35:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر