فهرست
برترین گلزنان لیگ یکی که می‌توانند لیگ برتری شوند
برترین گلزنان لیگ یکی که می‌توانند لیگ برتری شوند

برترین گلزنان لیگ یکی که می‌توانند لیگ برتری شوند

آی‌اسپورت- در ادامه معرفی برترین بازیکنان لیگ، به آقای گل‌های گروه دوم رسیدیم. گروهی که در آن سجاد حیدری که تنها تا هفته ششم مسابقات بازی کرد، سومین گلزن برتر لیگ شده است. امین متوسل‌زاده هم که سابقه گرفتن کاپ اخلاقِ جهان را دارد، در رده دوم این رده‌بندی جای گرفته است. جالب است هیچ کدام از این سه بازیکن، گلی را از روی نقطه پنالتی به ثمر نرسانده‌اند.  با بهترین گلزنان گروه«ب» لیگ یک بهتر آشنا شوید.
 
 
 
رحیم مهدی‌زاده: مهاجم نفت آبادان آقای گل گروه «ب» لیگ شد. و همچنین دومین گلزن برتر لیگ یک. رحیم زهیوی که فوتبالش را در لیگ یک و از نفت مسجدسلیمان استارت زده بود، در لیگ دوازدهم برای نفت تهران یک گل را هم در لیگ برتر به ثمر رساند. جالب است این مهاجم تا قبل از این فصل تنها هشت گل در کارنامه ورزشی‌اش ثبت شده بود که در لیگ امسال نُه گل به ثمر رساند.
 
امین متوسل‌زاده: مهاجم سابق راه‌آهن، فولاد و داماش که سابقه 33 گل لیگ برتری در کارنامه دارد، این فصل را با مس رفسنجان استارت زد. مردِ اخلاق، در این فصل هم دومین گلزن برتر مسابقات شد. این بازیکن با شش گل زده فصل خوبی را در کنار علی علیزاده در خط حمله رفسنجانی‌ها پشت سر گذاشت. متوسل‌زاده در تمام بازی‌های لیگ امسال حضور داشت.
 
 
سجاد حیدری مقدم: گروه دوم لیگ یک به قدری کیفیت پایینی داشت که بازیکنی فقط با زدن پنج گل هم در لیست بهترین‌ها قرار می‌گیرد. حیدری در از هفته دوم تا ششم در هر بازی یک گل به ثمر رساند.فقط حیف که خیلی زود سونامی سربازی به سراغش آمد. سجاد حیدری کل دوران فوتبالش را در مس گذراند. ابتدا مس سرچشمه بود و حالا دو فصلی هم در هم‌نام رفسنجانی قرار دارد. نکته قابل توجه در مورد این بازیکن میزان دقایقی است که به میدان رفت. حیدری در لیگ امسال فقط در شش بازی حضور داشت که پنج بازی را هم تا انتها در زمین حضور نداشت. این بازیکن در 519 دقیقه حضور در ترکیب، پنج گل به ثمر رساند و اگر فرصت بیشتری داشت شاید آقای گل لیگ می‌شد.
 
 

نام


باشگاه


تعداد گل


گل پنالتی


حضور در ترکیب


دقایق بازی
رحیم زهیری


نفت آبادان


9


-


20


1790
امین متوسل‌زاده


مس رفسنجان


6


-


22


1794
سجاد حیدری


مس رفسنجان


5


-


6


519

 

کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-25 13:53:31
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴، ۰۶:۲۳
الکسیر جا گذاشتین بازیکن المنیوم فکر کنم ۱۰ تا گل ژده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر