فهرست
یادداشت ویژه: همین الان باید کات کنیم!
یادداشت ویژه: همین الان باید کات کنیم!

یادداشت ویژه: همین الان باید کات کنیم!

خاکپور نمی‌تواند روی نیمکت تیم ملی امید بنشیند. مدرک مربیگری او اعتبار لازم را ندارد. این تمام حرف ای‌اف‌سی است. مانند مدیری که او را انتخاب کرده است. او هم اعتبار لازم برای مدیریت ندارد. مانند رئیس فدراسیونی که تیم ملی را کنتراتی تحویل چنین مدیری داده است. او هم اعتبار لازم برای ریاست ندارد.
خاکپور می‌تواند روی نیمکت تیم ملی امید بنشیند. مدرک او هنوز هم اعتبار ندارد. اما دور زدن، کار آبااجدادی ماست. برایش مدرک A  آسیا جفت و جور می‌کنند. این حرف محصص رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال است. یعنی تنها راه‌کاری که به ذهن‌شان می‌رسد همین است. مانند مدیری که تنها انتخابی که برایش قابل تصور می‌باشد مربی بی‌مدرک است. مانند رئیس فدراسیونی که کنترات دادن تیم ملی را عار نمی‌داند.
خاکپور روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند. مدتی است که مدرک A آسیا را تحویلش دادند. ویتنام و قرقیزستان دوباره از راه می‌رسند. مدیر احتمالا دوباره نمی‌داند که تیمش چند باخت آورده است و رئیس فدراسیونی که هم به ما می خندد هم به مدیری که تیم ملی را اجاره کرده است.
خاکپور از روی نیمکت تیم ملی بلند می‌شود یا بلندش می‌کنند. مدیر هم خانه اجاره کرده را مثل روز اول، بی‌در و پیکر تحویل رئیس می‌دهد. حال ما می‌مانیم با اشتباهی که 9 بار برای‌مان تکرارش کردند و حسرتی که 44 ساله شده است.  
فلش بک؛ خاکپور نمی‌تواند روی نیمکت تیم ملی امید بنشیند. ای‌اف‌سی می‌گوید مدرک او اعتبار لازم را ندارد. یعنی او علاوه بر تجربه، از دانش مورد نیاز برای هدایت تیم ملی امید برخوردار نیست.کات!     
  ۳  
آی اسپورت
2015-06-25 14:12:03
نظر دهید

۳ نظر
Danial
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۳۲
گاهی آدم حرفای جالبی‌ از بعضی‌ ادامها میشنوه. در مورد سرمربیگری محمد خاکپور به نظرم بهترین جمله رو صادق درودگر گفت اونجا که خطاب به خاکپور گفت اگر قرار بود خودت واسه تیم المپیک ایران مربی‌ انتخاب کنی‌ یکی‌ مثل خودت و با رزومه خودت رو انتخاب نمی‌کردی. به نظرم این حرف کاملا درست هست. ای‌ کاش خاکپور قبول نمیکرد این کار رو ای‌ کاش. ما هم همش میگیم ای‌ کاش و این بار هم المپیک نمیریم و باز خواهیم گفت ای‌ کاش
-
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۰۹
ویتنام و قرقیزستان که زمان وینگادا کیسه ی گلمون می کردند!
-
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۳۵
وقتی آتیلا میشه مربی همینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر