فهرست
گزارش روز: مظلومی اولین وعده‌ها را زیر پا گذاشت
گزارش روز: مظلومی اولین وعده‌ها را زیر پا گذاشت

گزارش روز: مظلومی اولین وعده‌ها را زیر پا گذاشت

آی اسپورت- انتخابِ تئوریسین و بدنساز خارجی برای باشگاه، یکی از اولین وعده های پرویز مظلومی در مقطع تازه اتخاب شدن به عنوان سرمربی این باشگاه بود. وعده ای که خیلی ها را به این باور رساند که پرویز خان این بار تیم قدرتمندتری روی نیمکت در کنار خود می نشاند و فوتبال تاکتیکی تر و جذاب تری را پیش چشم هواداران قرار می دهد.


تنها چند روز بعد از به دست آوردن نیمکت استقلال، مظلومی، مجید صالح را به عنوان تئوریسین انتخاب کرد. مرد شناخته شده ای که کاملا «ایرانی» است و با وعده پرویز خان سنخیتی ندارد. مظلومی در گام دوم تکمیل اعضای کادر فنی، 4 بدنساز ایرانی را به عنوان گزینه انتخاب کرده و از بین آن ها یک نفر را برخواهد گزید. سرمربی استقلال امروز با آتیلا حجازی هم برای دستیاری اش به توافق نهایی رسیده است!


پرویز مظلومی، خیلی زود به اولین وعده اش به آبی ها پشت کرده و یک کادر تمام ایرانی را برای تیم برگزیده است. کادری که ابدا از کادر قبلی این مربی در جمع آبی ها قدرتمندتر نیست. استقلال حالا در کنار مظلومی، صاحب اسم بزرگ و تاثیرگذاری به عنوان مربی روی نیمکت نیست. یک نفر که بازیکنان حرف اش را بخوانند و در روزهای بارانی، به جای پرویز خان تیم را کنار زمین کوچ کند!کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-25 14:41:49
نظر دهید
۴ نظر
-
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۸
خجالت بکشین لنگیای بی فرهنگ
-
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۹
عکس خیلی خوبه. امسال دربی زیر بارون برگزار می شه
-
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۳
دوستان توهین نکنین کلی میگم برا همه نظرات تو سایت نه فقط اینجا
-
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۳۴
واقعا آتیلا حجازی چه کارنامه مربی‌گری داره؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر