فهرست
بحث اینستاگرامی هدایتی با معاون رییس‌جمهور روحانی
بحث اینستاگرامی هدایتی با معاون رییس‌جمهور روحانی

بحث اینستاگرامی هدایتی با معاون رییس‌جمهور روحانی

آی اسپورت- همه چیز از پست شب گذشته اسحاق جهانگیزی معاون اول حسین روحانی در ریاست جمهوری آغاز شد. او در صفحه اینستاگرامش که حدود 20هزار فالوئر دارد، درباره خصوصی سازی باشگاه استقلال و پرسپولیس نوشت: «دو باشگاه پرطرفدار پایتخت برای دولت مهم هستند و باید مطمئن باشیم این باشگاه ها در دست کسانی قرار می گیرند که بیشتر به فکر منافع جوانان هستند تا منافع شخصی خودشان.  خصوصی سازی وظیفه دولت است اما این مساله به این معنا نیست که دو باشگاه را به هر فردی واگذار کنیم. تا زمانی که این دو باشگاه در اختیار دولت است، با وجود منابع محدود مالی، تلاش می کند به خوبی و مطابق انتظار هواداران آنها را اداره کند». اما ماجرا به این ختم نشد. همه می‌دانستند فرد مورد نظر او حسین هدایتی است. برای همین هم بود که هدایتی به عنوان یک کاربر معمولی زیر این پست کامنت گذاشت. حسین هدایتی برای جهانگیری کامنت گذاشت: «ان شاالله که اینطور است. عالم در محضر خداست. واز نیت همه با خبر است.»
پس از این کامنت هدایتی، هواداران پرسپولیس به صفحه معاون اول رییس جمهور رفته و از او  انتقاد کردند. ساعتی بعد حسین هدایتی کامنت دیگری منتشر کرد و نوشت: «از دوستان وهواداران پرسپولیس خواهش میکنم ادب واخلاق را رعایت کنید ومحترمانه نظر خودتون را اعلان کنید.» البته او فراموش کرده بود که اعلان غلط است و باید می‌نوشت اعلام!
البته هدایتی چند ساعت پیش دیگر کامت گذاشتن را رها کرد. او که یکی از جدی ترین خریداران باشگاه پرسپولیس بود در صفحه ایسنتاگرامش به اظهارات معاون رئیس جمهور پاسخ داد و نوشت:« عالم محضر خداست؛ جناب آقای جهانگیری من شما را مدیری لایق و با کفایت می دانم و فکر می کنم اینگونه اظهار نظرها براساس اطلاعات غلط که به عرض شما رسیده می باشد. ای کاش جنابعالی یا هیاتی سه نفره مامور می شدند تا در ملاقات با مجموعه ای از پیشکسوتان و خدمتگزارن در عرصه ورزش حرف های ما را می شنیدند سپس اظهار نظر می کردید. مطمئنا در میان هشتاد میلیون ایرانی افرادی پیدا می شوند که باری از روی دوش دولت برداشته و امور ورزش را برعهده بگیرند. جناب آقای جهانگیری مجموعه ما در کشور بیش از ۳۰ سال است فعالیت اقتصادی دارد. همانگونه که توانسته بزرگترین پرورش میگو را تاسیس کند. بزرگترین تولید کننده تزئینات ساختمان باشد و در زمینه کارخانجات فولادی فعالیت کند و پروژه نیروگاه ۵۰۰ مگابایتی آغاز کند و همچنین اولین پالایشگاه بخش خصوصی تولید بنزین یورو چهار را آغاز کند. کارخانه تولید قیر در کشور احداث کند و بیش از ۳۰ سال در زمینه ساختمان انبوه ساز باشد. همچنین بیش از ۱۲ سال در ورزش کشور سالانه مبلغی بیش از ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان به فدراسیون ها خدمت رسانی کرده ایم. ولی صلاحیت و توان اداره یک باشگاه بزرگ فوتبال را ندارد؟ آرزوی ما توفیق خدمت و برداشتن باری از روی دوش دولت در این اوضاع نابسامان اقتصادی می باشد. ای کاش برای امتحان پس دادن حتی بخشی از این سهام را به این مجموعه واگذار می نمودند تا در صورت موفقیت الباقی سهام را نیز به ما واگذار می کردند و شما نیز با نظارت بر عملکرد ما بخش خصوصی را فعال می کردید و تصدیگری دولت محترم را کاهش می دادید و به شما نیز اطمینان می دادم مجموعه ما وابستگی حزبی و گروهی به هیچ جناحی ندارد. از شما تقاصا دارم جنابعالی و یا گروهی از طرف شما مامور شوند طرح ها و برنامه های ما را بررسی کنند. شاید به مجموعه اعتماد کرد و بخشی از امور ورزش را محول می نمودید.»
 
 
  ۳  
آی اسپورت
2015-06-25 21:43:59
نظر دهید

۳ نظر
مشروح
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۰۶
سیاسی اهلیت داره هدایتی نه! مرسی تدبیر! مرسی امید!
PERSEPOLIS
پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۰۶
روحانی مچکریم!
خاک بر سرِ.....
روحانی مچکریم!
احمد
جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴، ۰۸:۰۶
امیدوارم دولت تدبیر و امید!!! یه جواب قانع کننده داشته باشههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر