فهرست
پیش‌بازیِ آرژانتین – کلمبیا / جذاب‌ترین یک چهارمِ نهاییِ کوپا امریکا
پیش‌بازیِ آرژانتین – کلمبیا / جذاب‌ترین یک چهارمِ نهاییِ کوپا امریکا

پیش‌بازیِ آرژانتین – کلمبیا / جذاب‌ترین یک چهارمِ نهاییِ کوپا امریکا

آی‌اسپورت – آرژانتینِ تاتا مارتینو با وجودِ اینکه با 7 امتیاز به عنوانِ تیمِ اولِ گروهِ دوم به این مرحله صعود کرد، اما هنوز آن فوتبالِ روان و پرگلی که ازش انتظار می‌رفت را به نمایش نگذاشته است. آلبیسلسته در دورِ گروهی با مسی و آگوئرو و پاستوره و دی ماریا و توز، تنها 4 گل در 3 بازی زد و حالا در یک چهارمِ نهایی باید مقابلِ بهترین خطِ دفاعیِ تورنمنت قرار بگیرد. درسته که کلمبیا بازیِ اولش را به ونزوئلا باخت، اما بعد از گلی که سالامون راندو واردِ دروازه‌یِ داوید اوسپینا کرد، شاگردان پکرمن دیگر گلی دریافت نکردند.
البته کلمبیا هم با مشکلِ گل زدن و روانیِ خطِ حمله به شدت درگیر است. لوس کافتروس در دورِ گروهی فقط 1 گل زدند. درسته که همین گل برایِ شکست دادنِ برزیل کافی بود، اما از تیمی که هافبک‌هایی مثل کوادرادو و خامس رودریگز دارد و مهاجمینی مثلِ فالکائو و باکا و جکسون مارتینز، انتظار بیش از این می‌رفت.
به هر سو کلمبیا نشان داد که مقابلِ تیم‌هایِ بزرگ و با فوتبالِ ری‌اکتیو بهتر بازی می‌کند و این قطعا باعثِ نگرانیِ تاتا مارتینو است. مارتینو که در این بازی به احتمالِ خیلی زیاد دوباره آگوئرو را در ترکیبِ اصلی قرار خواهد داد و جانشینِ هیگوایین خواهد کرد، برایِ صعود به نیمه‌ نهایی باید از سدِ خطِ دفاعیِ مستحکمِ کلمبیا بگذرد و خطِ دفاعی‌اش را هم برایِ مقابلِ با ضدحمله‌هایی که رودریگز و کوادرادو طراحی می‌کنند، سفت ببندد.
با توجه به حذفِ اروگوئه، آرژانتین این فرصت را دارد که با فتحِ کوپا امریکا هم طلسمِ 22 ساله‌اش را بشکند و هم به رکوردِ 15 قهرمانیِ سلسته برسد.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-06-26 09:24:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر